Szabó Antal: Fazekas osztálytalálkozó ebéddel - Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése
1. helyezett a 210 debreceni étterem közül

Fazekas osztálytalálkozó ebéddel

2019. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Mint a Fazekas Gimnázium öregdiákjai 25 fővel és három feleséggel itt tartottuk összejövetelünket. Minthogy az ország különböző helyeiről jöttünk, egy 13 órás összejövetel mindenkink megfelelt. A vendéglő tavalyhoz képest előnyére változott. Hangulatos elkülönített pincehelyiségben megemlékeztük immár 7 főre gyarapodott eltávozott osztálytársainkra,kicseréltük az elmúlt évek családi változásait és borozva-sörözve megtárgyaltuk jövőnket. Az italválaszték megfelelő volt és gyorsan felszolgálták. Az étel lassan jött, de bőséges volt. A marhahúsleves kihűlt volt. Hiányoltam, hogy a vörösboros tanyasi libacomb nem volt ropogós, hanem egy tejszínes gombaszósszal volt leöntve. A hangzatos ételek mellett nem minden esetben lehetett tudni, hogy az mit takar. Például "az eredeti, hamisítatlan Csokonai leves"-nél mit takart a Csokonai jelző? Az illem-helység kóddal nyílik és nagyon tiszta volt, ezért külön dicséret jár.

Ételek / Italok:

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen
Kossuth u. 21.

2020. február 14.
Nagyon szeretjük ezt a helyet, a Vetrece leves és a tatár beafsteak a kedvencünk! Debrecen legjobb helye!

2020. február 8.
Gyorsan kiszolgáltak, a pincérek udvariasak és segítőkészek, nagyon finom volt az étel, ital.

2020. február 3.
Kiváló kiszolgálás és ételek! Sok ideje járunk ide és még sose ettünk rosszat! Főételeknél nem lehet mellé lőni, mindegyik isteni!