Deilinger: Az éhség nagy Úr! Győztünk ellene! - Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése
1. helyezett a 210 debreceni étterem közül

Az éhség nagy Úr! Győztünk ellene!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Feleségemmel délután 16 óra körül érkeztünk Január 04.-én, nem volt foglalásunk mondván lesz hely. Tele volt az étterem. Nagyon sokat elárul egy helyről már a foglalások mennyisége is. Kis várakozás után kaptunk asztalt, az utánunk következő 3 család már nem volt ilyen szerencsés. Rekordot döntöttünk főétkezés terén, várakozással, étel választással, étkezéssel, fizetéssel együtt 40 perc alatt végeztünk. Elképesztő! Olajozottan működött a gépezet, a pincérek nagyon a toppon voltak, a szakácsuk kiemelkedőt tudott mutatni számunkra. Ár érték arányban nagyon kedvező az étterem. A bútorzat érdekes megjelenést kölcsönöz a helynek. Italnak csipkebogyós homoktövis limonádét kértem, nagyon jó kombináció, szerencsére se jég se cukor nem volt benne feleslegesen, isteni volt! Az étel káprázatosan jó sikerült remek volt. Paradicsomos mediterrán csípős haltál a házi fokhagymás kenyérrel kellőképpen összeillő. Összetett ízvilág jellemezte az ételt, mégis kiérezhető benne, a kagyló, lazac, garnéla, és a tintahal íze.
Feleségem választása a VARGÁNYA RAGUVAL TÖLTÖTT CSIRKEMELL, KONYAKOS LIBAMÁJ MÁRTÁSSAL, ZÖLDBORSÓS BURGONYAPÜRÉ-re esett. Aki szintén elégedett volt az étellel. Köszönjük, hogy itt étkezhettünk.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni Deilinger felhasználót?    Igen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen
Kossuth u. 21.

2020. február 14.
Nagyon szeretjük ezt a helyet, a Vetrece leves és a tatár beafsteak a kedvencünk! Debrecen legjobb helye!

2020. február 8.
Gyorsan kiszolgáltak, a pincérek udvariasak és segítőkészek, nagyon finom volt az étel, ital.

2020. február 3.
Kiváló kiszolgálás és ételek! Sok ideje járunk ide és még sose ettünk rosszat! Főételeknél nem lehet mellé lőni, mindegyik isteni!