Don Pepe Pizzéria (Tesco) Debrecen

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Don Pepe Pizzéria (Tesco) Debrecen vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. július 16.a párjával járt itt
A Tesco bejárata után jobbra található ez a nem túl nyugodt pizzéria. Ugyanis a vásárlók majdhogynem ezen keresztül járnak a mosdóra, állandó a jövés-menés, nem egy nyugodt hely. Az ételek szépek, de nem túl finomak, amolyan menzás jellegű, mennyiségi célra főzik, csak jól díszítik. És persze drágák.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. július 16.barátokkal járt itt
Két alkalommal voltam itt, nem is értem másodjára miért mentem el. . ja, de igen, tudom már! Nagyon guszta a szemnek minden étel! A szemem kívánta, holott tudtam, hogy ízre nem lesz már olyan jó. . Vannak itt fantázianévvel ellátott ételek is, amiket maradékokból borítanak össze és eladják a magyarnak.