Drazsé Bár Debrecen

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Drazsé Bár Debrecen vélemények

Gyenge 2022. augusztus 21.barátokkal járt itt
Debreceni virágkarnevál. . .
Abszolút arra áltak ra, hogy átmenő turista forgalom a karnevál alatt.
1x mentünk rendben volt minden az étel, ital finom!
2x barátokkal mentünk egy nap elteltével, hogy előtte nap jót ettünk ott. . . 30 percet mondtak az ételek elkészítésére több mint 1 óra lett belőle. . . . szétszórtság, nemtörődömség. . . . Többet nem megyünk a helyre. . .
Gyenge 2020. július 21.barátokkal járt itt
07. 20-án voltam először a Drazséban, és sajnos utoljára is. Aperol Spritzet kértem hozzáadott cukor nélkül. Erre kaptam egy pohár jeges szódát naracskarikával, amely egészen biztosan nem az előírt mennyiségű prosecco-t és Aperolt tartalmazta. Régi Aperol fogyasztó vagyok már, pontosan tudom, hogy néz ki és milyen izű a megfelelően elkészített Aperol Spritz.
2016. július 15.barátokkal járt itt
A Drazsé bárba az eső elől húzódtunk be, meg aztán az is oka volt betérésünknek, hogy itt még soha nem jártunk s ezen határozottan változtatni akartunk. Az a sör és a tömény-választék meglehetősen kommersz, viszont kedves a kiszolgálás.
Drazsé Bár Debrecen - BelsőDrazsé Bár Debrecen - BelsőDrazsé Bár Debrecen - Étlap/itallapDrazsé Bár Debrecen - Étlap/itallapDrazsé Bár Debrecen - BelsőDrazsé Bár Debrecen - Étlap/itallapDrazsé Bár Debrecen - Étlap/itallapDrazsé Bár Debrecen - Étlap/itallap