Duna Döner Debrecen

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Duna Döner Debrecen vélemények

2019. június 14.a párjával járt itt
Sűrű a nap,este utazunk,enni kellene valamit. Mivel pont útba esik a Duna dönerhez ugrunk be. Hajdanában nagy reményeket fűztem hozzá,mint az első török étteremhez,remélve a kint megszokott ízeket. Azóta több is van. A lendűlet fél évig tartott,mig Juszuf itt volt,beinditani a boltot.
Duna Döner Debrecen - Étel/italDuna Döner Debrecen - Étel/italDuna Döner Debrecen - Étel/italDuna Döner Debrecen - Étel/italDuna Döner Debrecen - BelsőDuna Döner Debrecen - BelsőDuna Döner Debrecen - BelsőDuna Döner Debrecen - BelsőDuna Döner Debrecen - BelsőDuna Döner Debrecen - Külső képDuna Döner Debrecen - Külső képDuna Döner Debrecen - Külső képDuna Döner Debrecen - Külső képDuna Döner Debrecen - BelsőDuna Döner Debrecen - BelsőDuna Döner Debrecen - BelsőDuna Döner Debrecen - Külső kép
Szörnyű 2019. április 9.a párjával járt itt
A felszolgálók igénytelenek, a hely koszos. Egész álló nap nincsen felmosva, takarítva, a szemét úgy áll a földön mintha a berendezés része lenne. A sültkrumplit sosem akkor csinálják mikor rendelsz, hanem akkor amikor elfogyik az előző sütés ami ki tudja lehet fél órával ezelőtt volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. január 30.a párjával járt itt
Nem kell túl sokat beszélni a helyről, sokan járnak ide, finom ehető gyrosaik vannak több féle ízben, ár érték arányát tekintve jó. Számomra egy átlagos hely viszont örülünk hogy működik és bármikor be tudunk térni ide. Az is sokat elmond az ízvilágáról hogy sok külföldi jár ide étkezni. Viszonylag tiszta a környezet, mindig friss az hús.
Szörnyű 2018. október 26.a párjával járt itt
Mai,napon besétáltunk,ebbe a nem tudom minek nevezzem "étel bárba," felvették a rendelésünket,(2 adag,közepes kebab,sültkrumpli,stb,ott fogyasztásra,) kaptunk egy sorszámot,közölték üljünk le majd szolnak ha kész!
Átlagos 2018. április 30.a párjával járt itt
Itt is régen voltunk,egy időben nem tetszett a változás. Kezdetben nyításkor nagyon jó volt,míg Juszuf személyesen itt volt, és beindította a ,,boltot,,! A pult választéka jelentősen lecsökkent,gondolom az igényeknek megfelelően. Akkor 8 alkalmazott sürgött a pult mögött,ez már a múlt,most álláshirdetés csábít munkaerőt az üzletbe.
2016. május 9., kollégákkal járt itt
Pár kilométerrel a lábunkban, ismét ennénk valamit, s maradunk a dönernél. Az étterem legalább 3 éve nyílt a városban, - az Apolló mozi épületében - ezért meglepő hogy nem találtam az oldalon. Megközelítés nem gond, némi helyismerettel a parkolás sem, a Piac utca páratlan oldalán, ha éppen van hely.