Eat Up Ételbár Debrecen

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Eat Up Ételbár Debrecen vélemények

Átlagos 2018. december 23.egyedül járt itt
Sőtétedik,jó lenne enni valamit,ezért erre alkalmas helyet keresek. Itt van mindjárt az Eat Up ami nem tudom miről kapta a nevét,de ez is azon helyek sorába tartozik,ami előtt minden nap elmegyek,de autóval. Az étlap a kirakaton szerepel,a bazsalikomos csirkétől a gyrosig minden van. Éhes vagyok,mi van gyorsan kész alapon választok egy gyrost,fantával.
Eat Up Ételbár Debrecen - BelsőEat Up Ételbár Debrecen - BelsőEat Up Ételbár Debrecen - BelsőEat Up Ételbár Debrecen - Étel/italEat Up Ételbár Debrecen - Külső képEat Up Ételbár Debrecen - Külső kép