Étterem teszt 273.- gyors étterem

Eat Up Ételbár DebrecenEat Up Ételbár Debrecen a térképen

Átlagos 2018. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. december 23.
Sőtétedik,jó lenne enni valamit,ezért erre alkalmas helyet keresek.
Itt van mindjárt az Eat Up ami nem tudom miről kapta a nevét,de ez is azon helyek sorába tartozik,ami előtt minden nap elmegyek,de autóval.
Az étlap a kirakaton szerepel,a bazsalikomos csirkétől a gyrosig minden van.
Éhes vagyok,mi van gyorsan kész alapon választok egy gyrost,fantával. Tényleg,5 perc alatt kihozza a hölgy,amikor meglátom a feliratot,hogy gyros kólával akciósan 1,630 ft. Hm.
Éppen szólhatott volna.
Nem megyek tönkre abba a 180 ft-ba,de ez a különbség a vendéglátóhely es az etetőhely között. Utóbbiban vagyok,
A gyros közepes adag,igaz öntetet szószt nem kértem.
A köret frissen sült,a hús is jó,puha,füszerezés európai,aki járt Törökországban tudja mit jelent ez. Aki nem.térjen be a Bosphorusba egy dönerre. Ott igy hivják és az az eredeti.
Közben elfogy az ebédem.
Étkezési idő 30 perc.
Összegzés.
Egyszer be lehet jönni,gyors tálalás,jó ételek,forgalomban nem érdekelt személyzet.
Azért van annyira jó hely,higy feltegyem az ittjartam.hu oldalaira,az éhes errejáróknak.
Minősités; ajánlott
Értékelés : 7,5/10 pont
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Eat Up Ételbár Debrecen - BelsőEat Up Ételbár Debrecen - BelsőEat Up Ételbár Debrecen - BelsőEat Up Ételbár Debrecen - Étel/italEat Up Ételbár Debrecen - Külső képEat Up Ételbár Debrecen - Külső kép
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással