Étterem teszt.- jó ebédről szól ....

Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő DebrecenErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen a térképen

Kiváló 2020. júliusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2020. július 18.
...a fáma.
Ma a legfiatalabb családtag választ éttermet,ezért jövünk Erdőspusztára.
Megint sikerült -majdnem -
elmennünk a bejárat mellett,nem értem miért nem lehet Pac felől is kitenni egy táblát? Online foglaltunk asztalt,majd szóban is miután az igért visszaigazolás csak nem akart megérkezni.
Mi viszont pontosan 14,00-re már az asztalnál ülünk.
A protokoll mintaszerű: étlap,mit hozhat inni? rendelésfelvétel a memóriába.
Az étlap 69.tételből áll,6 féle leves van.
Az italokkal megérkezik a ház ajándéka piritós libazsírral kis tálkában.
Az asztalok- végre egy helyen -kényelmesen nagyok. Ebédidőben fél ház van. A levesek 14,14-kor az asztalon! Nem felejtette el a zöldpaprikát sem. A leves: Arbó tanyán nevelkedett(és ezek szerint ott elhunyt) gyöngytyúkból készült húsleves,kiváló,forró és tartalmas,mellé jár a kis tányéron a főtt hús a zöldségekkel. Finom.
Emberünk sürög és forog,mindig ott van amikor kell,de nem zavaróan,figyel az asztalra.
A főételek 14,33-kor megérkeznek,a konyha felkészültségét mutatja.
A cigánypecsenye és a Fenyves tál embertpróbáló adag,főleg ha ideszámitjuk hogy társaim előételt is kértek..
A köretek átlagosak de ehetőek,a steakburgonya és a rízs állaga is jó.
A húsok jól át vannak sütve,én a sajttal-sonkával töltött pulykamellnél már kidőlök,a tarja és a csülök már becsonagolásra kerül. Ácsingóztam egy Gundel palacsintára,de egyszerűen nem birok enni többet. Egy kávét kérünk,én egy duplát,ami jó döntés volt,mert ízre finom a Mauró,de nem túl erős..
Számla jön,emberünk érdeklődik rendben volt e az étel? Megnyugtatjuk hogy semmi gond. Számla: 25,310 ft italokkal(4 sör 4 kóla Berentzen likőr) 3 főre,2 előétellel,teljesen korrekt!
Az italok az étlapon a bolti ár 3x -a. Én két Drehert ittam ez csak 1,400 ft,a kitűnő leves 2,290 ft,annyit meg is ér.
A Fenyves tál 5,190 ft de hárman nem bírtuk megenni.
A kávé 420 ft,a pepsi max 450 ft. Távozunk 15,20-kor,étkezési idő 80 perc.
Összegzés:
a Fenyves vendéglő a kiszámitható és megbizható helyek egyike,évek óta stabil szinvonalon.
Széles paletta az étlap,magyaros ételekkel,külön szinnel jelölik a házilag (az Arbó tanyán) nevelt állatokból készült ételeket. Én nem vagyok kifinomult sznob ínyenc,csak szeretek jókat enni a magyaros ételekből ez itt adott.
Tisztasággal nincs gond,a hely is hangulatos egy erdőben. Az italok ára átlagos,az ár érték arány jó. A személyzet a helyén van,konyha fürgén dolgozik. Kevés alkalommal tudom elmondani a tesztek során,de itt nem kiszolgálás, hanem vendéglátás történik.
Apróságokba mindenhol bele lehet kötni de az 5 csillag megérdemelt.
Minősités: küönösen ajánlott
Értékelés: 9.6/10 pont
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Külső képErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - BelsőErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - BelsőErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Külső képErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Külső képErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - BelsőErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - BelsőErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - BelsőErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - BelsőErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - BelsőErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - BelsőErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - BelsőErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Külső képErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Külső képErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Külső képErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Külső képErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Külső képErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - BelsőErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - BelsőErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - BelsőErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/ital

Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő további értékelései

2021.09.04gyerekekkel
Családommal jártam nálatok. Szuper hely barátságos csspattal mennyei ételekkel szuper kiszolgálással ahol a vendég az első. Köszönöm csak ajánlani tudom.
2019.03.23családjával
Javul az idő,tehát kimerészkedünk a városból.Régen jártunk erre,esedékes megnézni a Fenyves vendéglőt. Eldugott hely.ráadásul dél felől nincs is kitéve tábla,de megtaláljuk. Majdnem tele a parkoló.az étterem is de kapunk asztalt. Érkezés 14,10 perc. Első körben feltűnik a pincérek szorgalma....
2019.02.03a párjával
2018 Február 14-én eszméltem rá, hogy Bálint (valentin nap) van. Párom fáradtan tért haza a munkából, és meglepetésnek egy meghitt vacsorát gondoltam neki. Erdőspuszta éttermére esett a választás. Már többször jártunk itt és mindig megfelelő volt az étel minősége amiket ettünk. Szűkített...
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással