4002 Debrecen, Panoráma-Diószegi út

Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen a térképen

Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen értékelése:

25. helyezett a 212 debreceni étterem közül
66. helyezett Észak Alföldön - 726 étterem közül

borozó, étterem, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol, német
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
nincs

Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen bemutatkozása

A négycsillagos Erdőspuszta Club Hotel 100 férőhelyes a’la carte Fenyves Vendéglőjének étlapján elsősorban a hagyományos, magyaros ízek dominálnak, de a kínálatban szép számban megtalálhatóak az európai konyha remekei is. A palettánkon szereplő ételeket az esetek túlnyomó többségében a szálloda tanyáján tartott állatok húsából készítjük el, így vendégeink asztalára kivétel nélkül válogatott alapanyagokból sütött-főzött specialitások kerülnek.

Amennyiben Ön nagyobb baráti társasággal, családdal – minimum 10 fő – érkezik, és előző nap leadja foglalását, a következő páratlan lehetőséget ajánljuk figyelmébe:

Kora tavasztól késő őszig hangulatos tóparti pergolánkban és az év minden napján lovas tanyánk Arbo Rendezvénytermében egyedi étlappal várjuk. Hagyja, hogy elvarázsolja ez az egyedülálló természeti környezet! Élvezze a holdvilágot, a békák kuruttyolását és a tücsökmuzsikát!

Természetesen nem feledkezünk meg az ételekhez illő ízletes nedűkről sem! A legnevesebb magyar borászok és a legkiválóbb hazai pincészetek boraival és neves pálinkaházak italaival várja az érdeklődőket. Vendéglőnk kapuja a hét minden napján – rendezvényektől függetlenül – nyitva áll a betérni vágyók előtt.

A nyitva tartás ideje alatt a beatkorszak egészét átölelő nemzetközi és magyar repertoárból alkalomhoz illő diszkrét zenét biztosítunk.

Honlapunk legújabb meglepetése: Zenedoboz. Itt böngészhet a rendelkezésünkre álló több mint 14000 - a beatkorszaktól napjainkig terjedő, kizárólag eredeti CD és bakelit lemezen szereplő – zeneszám között, és összeállíthatja azt a 20 számból álló egyéni lejátszási listát, amit házunk személyre szóló ajándékaként a Fenyves Vendéglőben, szállodánk borozójában, lovas tanyánk kandallós rendezvénytermében vagy tóparti pergolájában történő foglalása esetén itt tartózkodása alatt lejátsszunk Önnek és asztaltársaságának.

Az országban és Debrecenben egyedülállóan térítésmentes szolgáltatásaink:

A’la carte éttermi fogyasztás esetén az 5 fő fölötti társaságoknak 8 személyes kisbuszainkkal Debrecenből ingyenes transzfert biztosítunk!
Friss tepertőkrém és ali-oli pirítóssal előételként minden Kedves Vendégünknek házunk ajándéka!
Novembertől vadonatúj étlappal, az eddigieknél is különlegesebb fogásokkal, valamint megújult borlappal várjuk vendégeinket!

Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen képei

Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen vélemények

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Javul az idő,tehát kimerészkedünk a városból. Régen jártunk erre,esedékes megnézni a Fenyves vendéglőt. Eldugott hely. ráadásul dél felől nincs is kitéve tábla,de megtaláljuk. Majdnem tele a parkoló. az étterem is de kapunk asztalt. Érkezés 14,10 perc. Első körben feltűnik a pincérek szorgalma. Azonnal ott vannak,a ,,bázisról,, pásztázó megfigyeléssel ellenőrzik hol van jelenés.

Deilinger TOP szállásértékelő
Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
2018 Február 14-én eszméltem rá, hogy Bálint (valentin nap) van. Párom fáradtan tért haza a munkából, és meglepetésnek egy meghitt vacsorát gondoltam neki. Erdőspuszta éttermére esett a választás. Már többször jártunk itt és mindig megfelelő volt az étel minősége amiket ettünk.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 22.
A személyzet kiváló emberekből áll, pincér, szakács, az ételek finomak és bőséges a kiszolgálás remek .

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon régen jártunk itt,esedékes ebédünket ezért itt tartjuk. A rossz idő ellenére vannak vendégek,de kényelmesen lehet parkolni. Érkezünk 14. 40-kor. Az étteremben tankönyvszerűen működnek a dolgok. Pincér fogad,asztalt ajánl,és azt hogy elhelyezi a kabátokat. Étlap és italrendelés felvétele után szétnézünk. A hely nagyon hangulatos,karácsonyi diszekkel,még a szalvéta is ünnepi.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ballagást szerettünk volna ünnepelni egy vasárnapi svédasztalos ebéd keretében családosan. Azonban - a korábbi tapasztalattól eltérően - egy nagy teremben ebédelhettünk sokadmagunkkal, ami se hangulatos se bensőséges nem volt. Az ételek sem hozták a megszokott minőséget sem ízre, sem tartalomra. Olyan maradék hangulata volt a felszolgált kínálatnak.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hangulatos, kedves kiszolgálás, nagyon finomak az ételek. Ár-érték arányban is megfelelő. Nagyon tiszta az étterem. Az étterem körül lehet sétálni, amely nagyon romantikus, van egy kis tó is az étterem mellett, illetve játszótér, medence, 3D mozi is megtalálható. Az utóbbi kettő külön térítés ellenében vehető igénybe. És még lovakat is lehet nézegetni.

2016. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. november 27.
Itt tartotta a volt munkahelyem az évvégi buliját. Svédasztalos vacsora volt. Voltam már itt máskor is svédasztalos ebéden ,ami szerintem nem az erösségük. Valahogy nem forditanak rá akkora figyelmet, mint az étlapon szerplö ételekre. Ez nekem elég nagy csalódás. A felszolgálok figyelmesek voltak, az zene és a hangulat nagyon jo volt, csak épp nem ettem egy jót.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 18.
Régen voltunk családi ebéden, a hagyományt - szabadság után - folytatva, az erdei éttermet választjuk. A megközelítés jó, a Panoráma úton, a parkolás is belül az étterem saját udvarán. Már belepéskor tetszik a hely, nagyon hangulatos, külön jó hogy nem lóg belénk a szomszéd asztal. Azonnal kapunk étlapot, ami a bőség zavara, 62 felé ételből lehet választani.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 5. - 5 látogató hasznosnak vélte
Svédasztalos vasárnapi ebéd, ne válasszák! Pár napja sajnos a Fenyves étterem svédasztalos ebédjét választottuk, kár volt. Eddigi tapasztalatunk jó volt de a svédasztalos megoldást felejtsék el. Teljesen kollégiumi menzán éreztük magunkat egy nagyobb teremben terítettek meg a vendégeknek. Az étel nagyon gyenge, előző napon kimaradt ételeket kínáltak fejenként 2500 Ft ért, Talán séf vagy vezető váltás volt?

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Rendkívül sokfajta ( 70 fajta főétel) és ízletes ételek a 4* -gos besoroláshoz képest elfogadható árak. Rendkívül előzékeny és figyelmes pincérek . Az étterem klíma berendezése a júliusi hőségben gyenge, a teraszon az állattartó telep közelsége miatt kicsit sok a légy. Összeségében ajánlom mindenkinek aki jól akar enni és jól akarja érezni magát

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Divinus
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2020.12.23.
Hotel Járja
6 nap/5 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2020.12.22.
Betty Apartman
Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.06.04. - 2021.06.04.
Napsugár Apartmanok
4 nap/ 3 éjszaka 5.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpározási, grillezési lehetőséggel, tollaslabda pálya használattal, parkolással
2020.05.14. - 2021.05.01.
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 26.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.20. - 2021.01.02.
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.717 - 13.052,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
2020.06.01. - 2020.09.13.
Hotel Aurum Family
2 nap/1 éjszaka 13.422 - 26.675,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2018.09.19. - 2022.01.24.
Kristály Hotel
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.06.04. - 2020.08.31.
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és jacuzzi használattal, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.23.
Silver Major
2 nap/1 éjszaka 9.500 - 10.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szabadtéri strand használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2020.08.29.
Steffy Apartman
7 nap/6 éjszaka 4.500,-Ft/fő/éj ártól: önellátással, medence használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Hotel Pávai
8 nap/7 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.06.04. - 2021.06.04.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Nyári csobbanás (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő DebrecenX