Étterem teszt 201.- volt jobb is

Hotel Óbester étterme - John Bull Pub DebrecenHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen a térképen

2018. márciusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2018. március 18.
Születésnap,távol élő családtagot ünnepelünk.
Több kiváló tapasztalat alapján választom e helyet,itt el is férünk,ráadásul egyedi hely.
Parkolni még sikerül bár kevés a hely. Este 18.00-ra foglalt asztalunk van, óvatosságból,mert elég sokan vagyunk. Korábban érkezünk,mire mindenki bevackol 3 különböző helyszinről, már negyed hét. Kapunk etetőszéket is,végre rendelés. A város egyik legbőségesebb étlapja,tapasztalatból mondom. Közel 70 féle ételből lehet választani,én például a 63.sorszámut.
(A család egy része a tatár beefsteak-el küzd,elégedetten.)
De,előtte a húsleves a tyúkudvarból ami fürjtojással készül s legendák övezték. Múlt időben,mert ez már nem az igazi.Sós,bár izre finom és tartalmas,az adag is kisebb,nem az a szint mint legutóbb. A gyerekek miatt nehezen haladunk az étkezéssel,felváltva kell őket felügyelni, s kivinni. Az italok hűtése jó,a választéka is. Ekkor még csak mi vagyunk,a mellettünk lévő asztaloktól már elmentek,ezért nem értem,miért egy szál pincér rohangál 10 ember óhaját teljesitendő.
Az rendben hogy igyekszik,de az nem,hogy a Heineken sör mellé nem hoz poharat. Több pincér van,de senki nem segit be. A leveshez kiharcolom a zöld erős paprikát,miután kihozza az Erős Pistát,mondván,nincs. Felmutatom a tatár mellől ..kimentett, karikát, van!
Erre ki is hozza.
Már 7 óra 30 mire a főétel megjön. Tálalás jó,az adag közepesnek mondható,egy szelet hús körettel. Nem elfelejtve hogy 4 * -os hotelben vagyunk,az ár nem túlzott,2,350 ft,de a méret sem.
Későre jár,odakinn elindul -mint később kiderűlt -az itéletidő. Kávét már nem kérünk.
Egy kis tortát bevittünk,segitőkészen felszeletelik,és tálalják mindenkinek. A felszolgáló figyel ránk,érdeklődik rendben van e az étel? Igy kell.
Számla jön,60.350 ft,ez 10 főre nagyon korrekt összeg.
Távozunk 19.40 -kor. Időt most nem mérünk,mert sokan voltunk gyerekekkel, nagyon elhúzódott miattunk.
Összegzés;
Azért jöttünk ide,mert egy hangulatos,jó helyen akartunk egy családi vacsorát összehozni. Ez,többé kevésbé sikerült is,bár nem a korábbi szinvonalon.
Lehet hogy szakácsváltás volt,de az ételekre csak átlagos osztályzatot tudok adni,minden igyekezete ellenére a személyzetnek is,a felszolgálásra,ez nem a pincérnek szól,hanem annak aki a munkát irányitja.
Nem lehet egyedűl hagyni egy 10 fős asztalnál.
Hangulat,tisztaság,teljesen rendben,ár érték arány a hááááát kategória. A mult héten olyan levest ettünk 890 ft-ért,hogy a kanál megállt benne,amostank 1,290 ft. Egy főétel, 2.400 ft ellenében nem egy szelet hús jár jobb éttermekben sem. Négy csillag ide vagy oda.
Minősités: ajánlott
Értékelés; 8/10 pont
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Hotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - BelsőHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - BelsőHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étlap/itallapHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étlap/itallapHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étlap/itallapHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - BelsőHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étlap/itallapHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étlap/itallapHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étlap/itallapHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étlap/itallapHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étlap/itallapHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étlap/itallapHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étel/italHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étel/italHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étel/italHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étel/italHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étel/italHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étel/italHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étel/italHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étel/italHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étlap/itallapHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étlap/itallapHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étel/italHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - BelsőHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - BelsőHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - BelsőHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - BelsőHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étel/italHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étel/italHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - BelsőHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étel/italHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étel/italHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étel/italHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étel/italHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étel/italHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - BelsőHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - BelsőHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étel/italHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - BelsőHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - BelsőHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Étel/italHotel Óbester étterme - John Bull Pub Debrecen - Belső

Hotel Óbester étterme - John Bull Pub további értékelései

2017.03.11családjával
Mint irtam,szeretem a pubokat. Egészen különleges hangulatuk van,és kiváló konyhákat lehet kifogni. Mai ebédünk szinhelyét a családi szavazás döntötte el,én csak egy jó levest szeretnék enni. A parkolás könnyű,a megközelités méginkább,szombat délutáni lazulás van a városban,a mozgékonyak...
2016.12.05egyedül
Amikor a közeli Panzióban töltöm az éjszakát, rendszeresen ide járok vacsorázni. Mivel nem sietek, gondosan tanulmányoztam az étlapot és az italokat. Sörivó lévén steak-et kértem, hozzá pedig egy korsó csapolt sört. 2 féle közül választhattam. Már akkor feltűnt, hogy a pohár sör egységára...
2016.02.12családjával
Családi vacsorán vettünk részt. Kedves és gyors kiszolgálásban volt részünk, gusztusosan tálalt ételeket kaptunk. A hely berendezése kellemes, meleg hangulatot áraszt. Speciális kérésünknek is eleget tettek, gluténmentes ételt is tudtak számunkra készíteni. Az előtér illetve a hotel recepcióján...
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással