Manna Étterem Debrecen

2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Manna Étterem Debrecen vélemények

2019. október 14.családjával járt itt
Véletlenűl szúrtam ki,hogy a megszűnt Garda helyén ismét étterem nyílt. A szombati tanakodásban - hová menjünk enni? -ezért a kiváncsiság győz. Nézzük meg a Mannát. A külső nem sokat változott,csak a névfelirat,a belső berendezés sem nagyon,a boxok megmaradtak. Érkezés 14,10-kor. Ami fontos változás: az étteremben szinte telt ház van!
Manna Étterem Debrecen - Külső képManna Étterem Debrecen - Étel/italManna Étterem Debrecen - Étel/italManna Étterem Debrecen - Étel/italManna Étterem Debrecen - Étel/italManna Étterem Debrecen - Étel/italManna Étterem Debrecen - BelsőManna Étterem Debrecen - BelsőManna Étterem Debrecen - Külső képManna Étterem Debrecen - Étel/ital