Étterem teszt 185.- változatlan árak

McDonald's - Piac utca DebrecenMcDonald's - Piac utca Debrecen a térképen

Átlagos 2017. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. december 26.
A család jókat derül minden évben, mikor az esedékes mcdonalds indexemet tesztelem.
Évente egyszer vagyok itt,mindig elteszem a blokkot,és ebből állapitom meg az inflációt.
Mármint hogy ugyanaz a menű évente mennyivel drágul.
Lássuk.
A sor gyorsan halad,csak kéttagu,mikor odaérek,uj dolgozó perdül oda,és.... rám mosolyog! Kb a századik vendége lehetek ma,szóval ezt értékelni kell.
Van hely,meleg van,szóval lazitok. A dupla sajtburger és minden étel friss,a sült krumpli csak itt ilyen,nagyon eteti magát és egy kalóriabomba. A ketchup csak ráadás. A fagyi vanília,csoki öntettel,tökéletes. Ízes finom,és nem fagy bele a fogam. Sprite az ital,év közben nem engedhetem meg magamnak. Nem anyagilag,hanem az energiatartalma miatt.
Számla: 1.634 Ft,pont ugyanannyi mint tavaly.
Infláció tehát 0 !?
Étkezési idő 27 perc.
Összegzés:
A belváros kellős közepén,kiváló helyen,jól megközelithető,gyorsan és kényelmesen lehet enni. Viszonylag olcsón. Erre találták ki.
Minősités: ajánlott
Értékelés: 7.5/10 pont
Ételek / Italok:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
McDonald's - Piac utca Debrecen - Étel/italMcDonald's - Piac utca Debrecen - Étel/italMcDonald's - Piac utca Debrecen - Külső képMcDonald's - Piac utca Debrecen - Étel/italMcDonald's - Piac utca Debrecen - BelsőMcDonald's - Piac utca Debrecen - Étel/italMcDonald's - Piac utca Debrecen - Külső képMcDonald's - Piac utca Debrecen - Külső képMcDonald's - Piac utca Debrecen - BelsőMcDonald's - Piac utca Debrecen - BelsőMcDonald's - Piac utca Debrecen - Étel/italMcDonald's - Piac utca Debrecen - BelsőMcDonald's - Piac utca Debrecen - BelsőMcDonald's - Piac utca Debrecen - Belső

McDonald's - Piac utca további értékelései

2023.12.02családjával
Lehet, csak én voltam olyan szerencsés, hogy mindig jó időben mentem, de azt hiszem, mostanában ez a legcsendesebb McDonald's. Azt az egyet furcsálom, hogy itt még nincs automata. Bár nem is hiányzik, mert tényleg nincsenek itt olyan sokan. A futárok ki be járnak tíz percenként, de nem fordul meg...
2023.08.10egyedül
Miután a Kisnápolyban nem kaptam pizzát, viszont meglehetősen éhes voltam, s a helyek nagy része 22 óra táján már be van zárva, a Mc Donalds tűnt megfelelő menekülési útvonalnak. Egy filet o fisht kértem, azaz halburgert. Nem először, de lehet, hogy utoljára. Az igazság az, hogy ebben a...
2023.06.01gyerekekkel
A benti játszótér miatt nagyon tetszett, gyerekek élvezik. Kicsit zsúfolt volt és sokat kellett várninaz ételre. A kiszolgálás átlagos, tisztaság elfogadható.
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással