McDonald's - Piac utca Debrecen
4025 Debrecen, Piac u. 53.

McDonald's - Piac utca Debrecen a térképen

Szállások Debrecen városában
Wellness csomagok Debrecen városában

McDonald's - Piac utca Debrecen vélemények

2020. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. december 22.
Csak messziről integetünk az éttermeknek,így most ők jönnek hozzánk. Mai teszt alanyunk 20 perces szállitásibidőt igér a Netpincér oldalán. Lássuk. A rendelés nódja kidolgozott és profi módon működik. . Rendelés:15. 23-kor. Látom a folyamatábrán hol tart a rendelés. Email: a futár elindult. A futár csenget 15. 45-kor! Tényleg itt volt 20 perc alatt.

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 3.
Hosszú utazás után tértünk be ide ebédelni a családdal. A kinti nagy meleg után kellemes hűvös idő fogadott bennünket az étteremben. Gyors és kedves kiszolgálásban volt részünk. Az ételek finomak és frissek voltak. Tisztaság volt mindenhol.

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 21.
Megint Karácsonyi túra ,s pár kilométer megtétele után esedékes ebédelni valamit. A főutcán a "meki" adott,s az ilyenkor esedékes infláció megállapitás is. Az évek óta változatlan menüm, a dupla sajtburger,nagy adag krumpli ketchup-al,nagy üditő (sprite) és fagylalt. Tömeg van,körözök a teremben,egy készűlődő pár mellett megállok,s megvárom mig felszabadul az asztal.
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
A Mc Donalds meglátogatása egy felelős szülő számára mindig egyfajta opportunizmus, az elvek ideiglenes feladása. De hát a gyermeki báj meglágyítja a legszőrösebb apai szívet is. A minap Debrecenben járva engedtünk a nyomásnak, vettünk egy Happy Meal menűt, sajtburgerrel, Kubu itallal és sült krumplival, továbbá majonézzel és ketchuppal.

2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. december 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
A család jókat derül minden évben, mikor az esedékes mcdonalds indexemet tesztelem. Évente egyszer vagyok itt,mindig elteszem a blokkot,és ebből állapitom meg az inflációt. Mármint hogy ugyanaz a menű évente mennyivel drágul. Lássuk. A sor gyorsan halad,csak kéttagu,mikor odaérek,uj dolgozó perdül oda,és. . . . rám mosolyog!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.12. - 2021.12.22.
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 13.381 - 13.909,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness- és termálrészleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2021.03.01. - 2021.12.20.
Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 11.900 - 28.063,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.02. - 2022.04.28.
Major Panzió & Étterem
2-6 éjszaka 5.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.07.04.
Centrum Panzió
2021.03.01. - 2021.12.31.

Szállodák Debrecenben és környékén
Silver Hotel Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
Kalandos és élményteli Húsvét Erdőspusztán (min. 2 éj)
Tavaszi gyógykúra nem csak nyugdíjasoknak (min. 4 éj)

McDonald's - Piac utca DebrecenX