Néro Caffe Debrecen

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Pünkösd
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Néro Caffe Debrecen vélemények

2018. december 21.egyedül járt itt
Karácsonyi túra a városban,jó lenne egy kávé meg némi meleg a hűvös időben. A Nero cafe útba esik,nem is tudom mikor jártam itt utóljára. Évek óta nem,az biztos. Tömeg nincs,csak egy asztaltársaság. Kávét(erős) és forró csokit kérek,4 petc alatt meg is kapom. A forró csoki életmentő,kissé átfagytam odakint.
Néro Caffe Debrecen - BelsőNéro Caffe Debrecen - Külső képNéro Caffe Debrecen - Étel/italNéro Caffe Debrecen - Étel/italNéro Caffe Debrecen - BelsőNéro Caffe Debrecen - Belső
Kiváló 2018. december 11.egyedül járt itt
A személyzet nagyon kedves, gyors, segítőkész. Sokféle kávé és palacsinta közül lehet választani , az ár is megfelelő. A kávé ízletes, az ízek akár egyénileg is változtathatók. A különféle palacsinták nagyok, nagyon finomak, a töltelékek és öntetek sem spórolósan vannak rajta. A hely maga hangulatos.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
2016. július 15.barátokkal járt itt
A Néró café egy szoláriummal egybeépített kávézó-palacsintázó. Mivel épp ebéd után voltunk, a jól hangzó chili con carne-s vagy csülkös palacsintáról lemondtunk.
Néro Caffe Debrecen - Külső képNéro Caffe Debrecen - Étlap/itallapNéro Caffe Debrecen - EgyébNéro Caffe Debrecen - BelsőNéro Caffe Debrecen - BelsőNéro Caffe Debrecen - Étlap/itallapNéro Caffe Debrecen - Étlap/itallapNéro Caffe Debrecen - Étlap/itallapNéro Caffe Debrecen - Étlap/itallapNéro Caffe Debrecen - Étlap/itallapNéro Caffe Debrecen - BelsőNéro Caffe Debrecen - Étlap/itallap