Next Bistro Debrecen

Next Bistro DebrecenNext Bistro Debrecen
Next Bistro DebrecenNext Bistro Debrecen
13 fotó

Next Bistro Debrecen bemutatkozása

Különleges stílusú bisztró a Bolyai utcában. Az újra gondolt állandó ételkínálatuk mellett napi menü is szerepel.

1 vendég értékelése alapján

5Kiszolgálás
5Hangulat
3Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló
119.800 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Next Bistro Debrecen vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt márFelfedező - 93 helyen első értékelőNépszerű író - 370 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 4605 feltöltött kép
Átlagos 2022. október 3.családjával járt itt
Elszállt az értékelés. . . Na lássuk mégegyszer. . . . A Bolyai sarkán az University residence alatt nyílt az étterem. Nézzzük meg. Hátul van parkoló csak nehéz észrevenni. Érkezés 13 órakor foglalt asztalunk vár. Nincs tömeg, egy asztanál ülnek. Hangulatos berendezés,inkább egy bár mint étterem.
4Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
3Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Next Bistro Debrecen - EgyébNext Bistro Debrecen - EgyébNext Bistro Debrecen - EgyébNext Bistro Debrecen - EgyébNext Bistro Debrecen - EgyébNext Bistro Debrecen - EgyébNext Bistro Debrecen - EgyébNext Bistro Debrecen - EgyébNext Bistro Debrecen - EgyébNext Bistro Debrecen - EgyébNext Bistro Debrecen - EgyébNext Bistro Debrecen - EgyébNext Bistro Debrecen - Egyéb
Még több kép (10 db) >>