Rednekk BBQ & Bar Debrecen

Rednekk BBQ & Bar Debrecen
Rednekk BBQ & Bar DebrecenRednekk BBQ & Bar Debrecen
Rednekk BBQ & Bar DebrecenRednekk BBQ & Bar Debrecen

Rednekk BBQ & Bar Debrecen bemutatkozása

A Rednekk BBQ & Bar étterem a Nagyerdei strandon lévő sétányon található. Autentikus amerikai ételeket kínálnak.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Rednekk BBQ & Bar Debrecen vélemények

Kiváló 2023. szeptember 11.a párjával járt itt
Tegnapelőtt vacsoráztunk itt, marhaszegyet és malactálat ettünk! Az ételek kiválóak voltak, a kiszolgálás remek volt, a pincér lány segítőkész volt az ételek kiválasztásában! Elégedetten távoztunk! Egy igazi tünemény,ha nem lett volna velem az asszony szerintem meg is kértem volna a kezét máskor is megyünk
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2023. január 24.egyedül járt itt
A hosszú füstön készült ételek kultúrája lassacskán gyökeret ver mifelénk is. Ellentétben a roston sütéssel, a valódi BBQ elkészítése hosszabb időt és nagyobb szakértelmet igényel. Legutóbb Debrecenben a mediterrán élményfürdő mellett nyílt vendéglátó-soron ütköztem egy ilyen jellegű egységbe.
Rednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - Egyéb