Jó kis BBQ egység a debreceni "Mediterrán élményfürdő" mellett

Rednekk BBQ & Bar DebrecenRednekk BBQ & Bar Debrecen a térképen

Kiváló 2022. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. január 24.
A hosszú füstön készült ételek kultúrája lassacskán gyökeret ver mifelénk is. Ellentétben a roston sütéssel, a valódi BBQ elkészítése hosszabb időt és nagyobb szakértelmet igényel.
Legutóbb Debrecenben a mediterrán élményfürdő mellett nyílt vendéglátó-soron ütköztem egy ilyen jellegű egységbe. A terasz dekorációjában egy mozdonygrill is helyet kapott, a beltérben falra festett sertés- és marhasziluett az amerikai bontás-struktúrával és angol megnevezésekkel, az asztalon só-, bors- és chili-őrlő. A húsok mellett kínálnak többek között Tex-mex babgulyást, padlizsánkrémet, lapcsánkát is.
Jómagam két személyes tálat rendeltem, tudván tudva, hogy a nagyját becsomagoltatom. Így is lett, akkora az adag, hogy két ember bőven jóllakhat vele. Szépen összerakott kompozíciót kaptam, rajta remek marhaszegy, ízletes sertésoldalas, élvezetes tépett marha- és sertéshús. A pulykából kihozták, amit lehet, de a pulykamell nem a legfelelőbb alapanyag e célra, nélküle a tál meggyőzőbb lett volna. Adtak mellé karakter nélküli, alighanem konzervből származó paradicsomost babot, savanyított jalapenot és uborkát, átlag feletti mirelit hasábburgonyát, jobbacska házi BBQ szószt, készterméknek tűnő Cheddar-mártást és jól sikerült Coleslaw-salátát.
A Hajdúböszörményben működő mikrofőzde söreit tartják csapon, a kiszolgálás kifogástalan, kedves, udvarias, motivált.
Összességében kifejezetten jó élmény volt itt lenni, jó szívvel ajánlom a helyet másoknak is.
Rednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - EgyébRednekk BBQ & Bar Debrecen - Egyéb

Rednekk BBQ & Bar további értékelései

2023.09.11a párjával
Tegnapelőtt vacsoráztunk itt, marhaszegyet és malactálat ettünk! Az ételek kiválóak voltak, a kiszolgálás remek volt, a pincér lány segítőkész volt az ételek kiválasztásában! Elégedetten távoztunk! Egy igazi tünemény,ha nem lett volna velem az asszony szerintem meg is kértem volna a kezét máskor...
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással