Sándor Vendéglő Debrecen

Peró Vendégház Debrecen
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Prémium nyár
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Sándor Vendéglő Debrecen vélemények

Kiváló 2016. szeptember 16.egyedül járt itt
Ma egy jó húslevesre vágytam és mivel a közelben lakom a Sándor vendéglő jutott eszembe. A telefonban nagyon udvarias tájékoztatást kaptam a választható ételekről. Amikor az átvételt követően végre hazaértem és hozzá láthattam az újházi tyúkhús leveshez, nem csalódtam. Az étterem jó híréhez híven nagyon finom volt, és tele hússal. Ez a minőség megéri a 750Ft-os árat. Bátran ajánlom mindenkinek.
2016. május 14.családjával járt itt
Legalább 10 éve nem voltam a vendéglőben, valahol a Sámsonkertben rémlett nekem, mint utólag kiderült, jól. A Sándor vendégfogadó és étterem, a sámsoni út végén, a Debrecen-Dombos tábla után található a jobb oldalon! (utazóknak: Dombostanya Debrecen külterületi lakott helye).
Sándor Vendéglő Debrecen - Külső képSándor Vendéglő Debrecen - Étel/italSándor Vendéglő Debrecen - BelsőSándor Vendéglő Debrecen - Étel/italSándor Vendéglő Debrecen - Külső képSándor Vendéglő Debrecen - Külső képSándor Vendéglő Debrecen - BelsőSándor Vendéglő Debrecen - Étel/italSándor Vendéglő Debrecen - BelsőSándor Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapSándor Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapSándor Vendéglő Debrecen - Belső
Kiváló 2013. július 22.családjával járt itt
Kellemes környezet, finom ételek, előzékeny kiszolgálás. Családi ünnepek megtartására kiváló hely. 11 személyes társasággal, fiúnk diplomaosztóját ünnepeltük. A teraszon a szőlő lugas árnyékában, házias, finom ételeket ettünk, hűtött italokat itunk. A személyzet előzékeny, egyéni igényeinket figyelembe vették. Még étel receptet is kaptunk. Jól éreztük magunkat! :D