Svejk Söröző Debrecen

Hotel Nagyerdő Debrecen
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Pünkösd
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Svejk Söröző Debrecen vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Átlagos 2023. november 19.egyedül járt itt
Idén nyáron egy debreceni látogatásom alkalmával betértem ismét, nem kevesebb, mint 8 év után a Svejk sörözőbe. Mintha megállt volna az idő, legfeljebb az árak változtak, a szortiment nem. De még az árak is elképesztően kedvezőek. Kommersz italokat kínálnak minden fronton, pedig milyen jó lenne itt minőségi cseh sört inni.
Svejk Söröző Debrecen - EgyébSvejk Söröző Debrecen - EgyébSvejk Söröző Debrecen - EgyébSvejk Söröző Debrecen - BelsőSvejk Söröző Debrecen - BelsőSvejk Söröző Debrecen - Étel/ital
Átlagos 2016. augusztus 5.egyedül járt itt
Nem sok sikerrel járom a beszerző utat, most már jo lenne egy kávé. A Svejk söröző gondolom cseh sörökre specializálódott, ami nem rossz gondolat, mert jó söreik vannak. Én beérem egy kávéval, okulva a Café Frei kudarcábol, óvatosan rákérdezek, de lőn, itt kíhozza a felszolgáló! Kár hogy nem fotóztam le, érdemes lett volna.
Svejk Söröző Debrecen - Külső képSvejk Söröző Debrecen - Külső képSvejk Söröző Debrecen - BelsőSvejk Söröző Debrecen - Külső kép
Átlagos 2016. január 5.barátokkal járt itt
A Svejk söröző a Péterpál utcában működik, ahol nem kevés konkurenciája van. Ezzel együtt nem igyekeznek valami különlegeset nyújtani. Egy Svejk nevű söröző, ahol sem cseh ételek, sem cseh sörök nincsenek… Pontosabban van egyféle, nagyipari, Staropramen.