Étterem teszt 286.- Ej,mi a phő

Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant DebrecenWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen a térképen

Kiváló 2019. februárban, családjával járt ittÉrtékelt: 2019. február 23.
Idejét sem tudom mikor voltunk itt,vagy 2 éve talán,de most családi inyencünk javaslatára itt kötünk ki. Foglalt asztalunk van 14 órára,ez indokolt,mert eléggé sokan vannak szombat délután. A leendő Szent István szobor helyén parkolni is tudunk. Két perc alatt megkapjuk asztalunkat,miután kiderül,hogy nem ,,szalagmunkásnak,,hanem á'la carte szerint ennénk. Két kinai hölgy mellett kapunk asztalt,és azonnal étlapot. Az étlap különleges távolkeleti - japán,thai,koreai -ételeket tartalmaz,óvatosságból az étel fotójával együtt,ami okos gondolat és tett. Társaim tobzódnak az inyencségben,én egy vietnami phó levest választok,kiváncsiságból,hogy mitől világhirü?.
Leveseink negyedórán belül megérkeznek. Az biztos hogy a leves jól van elkészitve, forró ahogy kell,de csak az tartja világhirünek,aki még nem evett Újházi tyukhúslevest.
Érdemes a fotókat megnézni,a körités néha több mint a lényeg. A leveshez egész kisérőcsapat jön. A főételekre is igaz,egész költemények érkeznek,az én grillezett csirkém fűszeres burgonyatallérokkal egészen kitűnő,végre egy hely,ahol nem zacskós fagyasztott krumpliból készül a köret. Apróság,de emberünk megkérdezi majd hoz is egy steak kést,ami elkel a csirkemellhez. Figyelmes.
Közben a rákok is fogynak,a Kirin csapolt sör egészen kitűnő,kérek is még egyet.
Asahi sör már nincs.
A maradékot elcsomagoltatjuk,de azért,hogy jusson hely a desszertnek,ami esetünkben sült csokigolyó és csokival tőltött rudacskák,lásd fotók.
Finom,de a látvány több mint a lényeg. Nincs vérmes reményem a japán kávéhoz,de próba szerencse,mindjárt egy duplát kérek,s jól tettem,mert kitűnő aromás kávét kapunk.
Emberünk súrög forog,tájékoztat,felvilágosit,mindent tud. Egy dolog zavaró. A vendéget nem tegezzük akkor sem ha velünk egykorú!
Étlap alapján vaskos összegre számitunk,de annyira nem veszélyes a számla,32,220 ft 3 főre,italokkal,a kávéra a ház vendégei voltunk! Na!
Tény, nem olcsó hely,de ilyen különleges ételeket nem minden bokorban kapunk.
A pho leves 1,580 ft,a rák burgonyafészekben 2,080 ft,az én csirkém 4,560 ft!a köret hozzá 780 ft,a ropogós tintahal karikák salátaágyon 1,890 ft.
Az italok drágák ,a KIRIN csapolt 1,420,egy limonádé 960, a Paulaner 1,290 ft. Egy kóla is 550 ft.a néhány csokipálcika 1,180 ft. Távozunk 15,45-kor,étkezési idő 100 perc.
Összegzés:
Különleges hely,különleges ételek,itt vidéken kuriózum,hangulatos és szinvonalas hely,felkészült személyzet,jó konyha,kissé magas árak,de ilyen helyet mindenhol meg kell fizetni. Jó hely.
Minősités: különösen ajánlott
Értékelés: 9,5/10 pont
Hangulat:Kiváló
Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - BelsőWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - BelsőWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Külső képWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - EgyébWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étlap/itallapWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étlap/itallapWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étlap/itallapWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étlap/itallapWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étlap/itallapWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - BelsőWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - BelsőWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Belső

Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant további értékelései

2024.01.27a párjával
Ajándékba kaptuk a lányomtól az étteremben való lehetőséget.Sajnos balesetet szenvedtem és kicsit később tudtunk elmenni.Nagyon udvariasan,és kedvesen fogadtak.Az ételek változatosak,izletesek voltak,és kóstoló mennyiségüek,így sikerült több félét is kóstolni.Bár néha nem igazán tudtuk mit is...
2023.02.06barátokkal
Könnyen megközelíthető az étterem. Tiszta, hangulatos a helyszín. Előzetes asztalfoglalás esetén pontosan biztosítják az asztalt. udvarias kiszolgálásban van része a vendégnek. Többször megkérdezik, hogy elégedettek vagyunk-e, mindent megtaláltunk-e a futószalagon, ha egyéni kívánság van,...
2022.10.15a párjával
A kiszolgálól Gyula nagyon kedves és udvarias volt velünk. Rendben voltak az ételek és italok. Letisztult hangulatos a hely. Kedvencünk a szalagos felszolgálás !
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással