Legomester: Családi pihenés a Divinusban - Hotel Divinus Debrecen

Hotel Divinus Debrecen értékelése
3. helyezett az 50 debreceni szállás közül

Családi pihenés a Divinusban

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 8.
Nagyon jól érteztük magunkat úgy a család, mint a baráti társaság, akikkel együtt voltunk. Kellemes környezet, tisztaság, csak ajánlani tudom mindenkinek. Ami zavart, az a medence zárvatartása. Van aki szívesen úszkálna, míg mások a szobában pihennek.
Összességében mindenkinek csak ajánlani tudom.

Szeretnéd követni Legomester felhasználót?    Igen

Hotel Divinus Debrecen
4032 Debrecen
Nagyerdei körút 1.

2019. április 1.
Elöször a pozitiv dolgok: Valoban szep,modern,tiszta 5 csillagos hotel! Gyönyörü ,izlesesen berendezett ,tiszta szoba. Reggeli,vacsora pazar!!!! Föszakacs...

2019. február 26.
Egy hétvégét töltöttünk itt a párommal. A személyzet általában udvarias volt, csak a recepciós felejtette el a welcome drink kupont kiadni, és a szobakártyát sem töltötte fel, így ezekért külön reklamálni kellett. A jakuzzi, még mindig rossz volt, és a wellness medencék a szálloda...

2019. február 3.
Udvariatlan recepció, ottjártunkkor rossz volt a jakuzzi, az egyik szauna, épp felújították a férfi öltözőt. Kiváló viszont a 25 méteres uszoda, jó volt az étterem. Összességében inkább egy átlagos 4*-osnak felelt meg.

Hotel Divinus, Debrecen kiemelt csomagajánlatai
 - Wellness pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, gyümölcsturmix-szal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-02 - 2019-12-23
 - Tavaszi megújulás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szoláriumhasználattal, kedvezményekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-03-01 - 2019-05-31
 - Mézes hetek (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szolárium használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-02 - 2019-12-23