Legomester: Családi pihenés a Divinusban - Hotel Divinus Debrecen

Hotel Divinus Debrecen értékelése
4. helyezett a 47 debreceni szállás közül

Családi pihenés a Divinusban

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 8.
Nagyon jól érteztük magunkat úgy a család, mint a baráti társaság, akikkel együtt voltunk. Kellemes környezet, tisztaság, csak ajánlani tudom mindenkinek. Ami zavart, az a medence zárvatartása. Van aki szívesen úszkálna, míg mások a szobában pihennek.
Összességében mindenkinek csak ajánlani tudom.

Szeretnéd követni Legomester felhasználót?    Igen

Hotel Divinus Debrecen
4032 Debrecen
Nagyerdei körút 1.

2018. augusztus 28.
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. Szép a környezet, tisztaság, jó az illat az egész szállodában. Az ételválaszték nem a legnagyobb, de minden ízletes. A wellnes rész nem nagy, de nekünk megfelelt. Még biztosan ellátogatunk a Divinus hotelba:)

2018. augusztus 27.
A szállás szerintem egy kicsit túlárazott, sajnálatos hogy a wellness részleget 11-14 óra között zárva tartják, illetve teljes mértékben érthetetlen számomra, hogy a parkolásért 3000 ft/éj árat felszámolnak, holott egy 5 csillagos szállodában ilyennek fel sem szabadna merülnie mint plusz költség....

2018. augusztus 27.
Romantikus hétvégi kikapcsolódásra érkeztünk párommal a szállodába. A szobánk gyönyörű volt, a bekészített pezsgő pedig isteni finom az ajándék mandulás csokoládéval! Az ellátás is kifogásolhatatlan volt, akár csak a szállás. A félpanziós reggeli, illetve vacsora páratlan, változatos és...

Hotel Divinus, Debrecen kiemelt csomagajánlatai
 - Romantikus lazítás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, kuponnal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-02 - 2018-12-21
 - Ünnepi karácsony (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, szaloncukor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, vezetékes és Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-12-24 - 2018-12-27
 - Őszi kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, gyermekjátszóval, egy alkalommal ajándék süteménnyel, fürdőköntös bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2018-11-30