Cs.Elvi: Egy remek hétvége a Club Hotel Erdőspusztán - Erdőspuszta Club Hotel Debrecen

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen értékelése
1. helyezett a 47 debreceni szállás közül

Egy remek hétvége a Club Hotel Erdőspusztán

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Nagyon jól éreztük magunkat, kifogástalan volt minden. A szoba nagyon komfortos és tiszta. A felszolgálás kitűnő, az ételek isteni finomak és nagy adagok. A wellness részleg pazar. A tanya rész is csodálatos.

Szeretnéd követni Cs.Elvi felhasználót?    Igen

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
4002 Debrecen
Panoráma-Diószegi út

2019. január 16.
Szilveszteri programunk helyszínéül választottuk az Erdőspuszta Hotelt. Jó döntés volt mert szép és jól felszerelt a szoba, nagyon tiszta minden helység, a személyzet hozzáállása szinte majdnem minden esetben kifogástalan. Az ételekkel jórészt elégedettek voltunk. A legfinomabb nekem a szuvid...

2018. november 11.
A hotel szép helyen fekszik, az erdő szélén. A személyzet nagyon kedves, segítőkész és jól felkészült. A félpanzió minden képzeletünket felülmúlta: a svédasztalos reggelinél kiemelkedően nagy volt a választék villásreggeliből is, vacsorára pedig finom, nagy adag ételekből választhattunk teljes...

2018. szeptember 17.
Nagyon tetszett minden. Gyönyörű környezetben található. Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak a dolgozók. Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak. Nagyon jó programlehetőségek. Jó volt a lovaglás, a hintózás, a masszázs. Nagyon örültem hogy a medencékben meleg víz volt és nem hideg,így...

Erdőspuszta Club Hotel, Debrecen kiemelt csomagajánlatai
 - Téli relax napok (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaglással, pusztakocsikázással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-12-01 - 2019-02-28
 - Tavaszi romantikus pillanatok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, páros kezeléssel, lovaglással, hintózással, állatsimogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-03-01 - 2019-05-31
 - Téli romantikus pillanatok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes pezsgős vacsorával, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, páros kezeléssel, hintózással, páros lovaglással, állat simogatással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-12-01 - 2019-02-28