turakeva: Szileszter és romantika Erdőspusztán - Erdőspuszta Club Hotel Debrecen

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen értékelése
1. helyezett a 47 debreceni szállás közül

Szileszter és romantika Erdőspusztán

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 16.
Szilveszteri programunk helyszínéül választottuk az Erdőspuszta Hotelt. Jó döntés volt mert szép és jól felszerelt a szoba, nagyon tiszta minden helység, a személyzet hozzáállása szinte majdnem minden esetben kifogástalan. Az ételekkel jórészt elégedettek voltunk. A legfinomabb nekem a szuvid sertésborda volt! Ami rontotta a minőségen, hogy a melegentartókban nagyon hamar kihültek, tönkrementek az amúgy jól elkészített ételek. ( Reggeli rántotta, tükörtojás, ill sunday brunch )Az étlapról választott vacsorák kifogástalanok voltak. Ügyes megoldás a saját állatfarm, ahonnan az alapanyagok jórészt származnak. Összességében a park, a tó, a vendégház még télen is nagyon hangulatos, egyedi. Ha valamit változtatnék az az ételek melegentartásának átgondolása és a büféasztalok elhelyezése, mert kellemetlenül szűk helyen kell a reggelinél tolakodni! Összességében mindent megtesznek a vendégek kényelméért, és azért hogy jól érezze magát mindenki.

Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni turakeva felhasználót?    Igen

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
4002 Debrecen
Panoráma-Diószegi út

2019. január 22.
2x voltunk, mind a két alkalommal tökéletes pihenésben volt részünk. Amit fentebb pontoztam fedi a valóságot. Egyéni véleményem, hogy ez a legjobb 4 csillagos hotel az országban.

2019. január 14.
Januárban második hetében voltunk a hotelban. Nagyon kevés vendég volt, szerencsénkre. Kiváló környezetben, nyugodt, hangulatos szálloda. Nagyon jól éreztük magunkat. A wellness részleg nagyon jó volt. A reggeli svédasztalos volt, választhattunk amit akartunk. A vacsora viszont nem, ott étlapról...

2019. január 8.
Szállás és a vele járó programok fenomenálisak voltak. A fürdő is csodálatos élménnyel gazdagított. Az egészben ami nem volt megfelelő, hogy hiányzott a minibár.

Erdőspuszta Club Hotel, Debrecen kiemelt csomagajánlatai
 - Húsvét Erdőspusztán (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti gálavacsorával, pusztakocsikázással, kültéri és beltéri programokkal, állatsimogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-19 - 2019-04-21
 - Téli relax napok (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaglással, pusztakocsikázással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-12-01 - 2019-02-28
 - Tavaszi romantikus pillanatok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, páros kezeléssel, lovaglással, hintózással, állatsimogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-03-01 - 2019-05-31