turakeva

turakeva adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Csokoholista  •  Házias ízek kedvelője  •  Sushi imádó  •  Akció-figyelő  •  Csipegető  •  Wellness-mániás  •  Kritikus
Regisztráció2013.04.30
Utoljára itt2022.03.05

Kiváló 2013. április 30.a párjával járt itt
Kiváló szolgáltatások, kedves személyzet, kényelem! Az ételek finomak, de vocherrel semmi extra. Pici csalódás? ! Szerintem teljes árban kifogástalan, így inkább korrekt. Semmi kifogásom nincs, szívesen visszatérek bármikor! Másoknak is teljes szívvel ajánlom! Az árak négy csillagosak, de a feltételek is! Minden évben üdülünk *** ill.
Kiváló 2013. április 30.a párjával járt itt
Teljesen véletlenül találtunk rá, útközben Simontornya felé a Kígyós Csárdára. Megéheztünk és betértünk. Akkor szembesültünk azzal, hogy milyen különleges vendéglátó helyre tévedtünk. Az étlap elején megismerhettük a shéf, Varga Károly érdemeit, és az ételek ezt teljes mértékben alátámasztották!
Kiváló 2013. június 3.a párjával járt itt
A Mókus Csárda Pósteleken, Békéscsaba és Gyula között található, kis kitérővel. Nagyon kellemes kirándulóhely is egyben! 21 évvel ezelőtt itt tartottuk az eljegyzési vacsoránkat, a férjemmel. (Még házasok vagyunk! :)
Később az étterem elvesztette a vonzerejét, de jó pár éve egy új tulajdonos megérezte a lehetőséget, és kihasználva a hely remek lehetőségeit, izgalmas szabadidő parkot is üzemeltet.