mary-anna: Kelemes wellness hétvége Debrecenben - Hotel Lycium Debrecen

Hotel Lycium Debrecen értékelése
3. helyezett az 52 debreceni szállás közül

Kelemes wellness hétvége Debrecenben

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Debrecen belvárosában helyezkedik el. Autónk a mélygarázsban biztonságban van. Különlegesen finom a reggeli és a svédasztalos vacsora. A wellness tényleg a város felett van, jó időben nagyon szép a kilátás. Az úszómedence megfelelő méretű, sportolásra alkalmas. A kondigépek tökéletesen megfelelnek cardio edzésre. A szauna szeánsz izgalmas volt, a szaunamester jól felkészült. A személyzet minden tagja udvarias, figyelmes volt. Ha ismét Debrecenben járunk, biztos, hogy ugyanide térünk vissza.

Szeretnéd követni mary-anna felhasználót?    Igen

Hotel Lycium Debrecen
4026 Debrecen
Hunyadi u. 1-3.

2019. augusztus 22.
A szobába lépve a jobb napokat látott padlószőnyeg tiszta foltos koszos undorító ahogy kinéz. Régi retróhatást szállodai szoba tv helyett egy monitor s falon!? A napi takarítás egy törölköző cserét és a szemetes kiürítését jelenti. Az ételek minősége és választéka jó. A pincérek nincsenek a...

2019. május 28.
Minden részlegen készséges személyzet, minden igényt kielégítő életek, italok, minden milliméterén tisztán csillogó szoba és minden szempontból tökéletes földrajzi elhelyezkedés. Visszatérünk, annyi biztos.

2019. április 24.
Az idei húsvéti ünnepeket Debrecenben a Hotel Lyciumban töltöttük. Kitűnő választásnak bizonyult. Debrecen nagyon szép város, sok látnivaló és programajánlat közül választhattunk. A szálloda központi elhelyezkedése megkönnyítette a dolgunkat, pár perc sétával vagy pár villamosmegállóval...

Hotel Lycium, Debrecen kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsonyi pillanatok (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, fürdőbelépővel, kézműves foglalkozásokkal, közös karácsonyfa díszítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-24 - 2019-12-27
 - Szilveszteri ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 29.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri zenés gálavacsorával, tűzijátékkal, Bereczki Zoltán fellépésével, tombolával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-27 - 2020-01-02
 - 4 éjszakás kikapcsolódás
5 nap/4 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-01 - 2019-12-31