Hotel Platán Debrecen ★★★★

Hotel Platán Debrecen
4030 Debrecen, Somlyai u. 10.

Hotel Platán Debrecen a térképen

Hotel Platán Debrecen értékelése:

7. helyezett az 53 debreceni szállás közül
42. helyezett Észak Alföldön - 669 szállás közül

Hotel Platán Debrecen bemutatkozása

A négycsillagos Platán Hotel Debrecen kertvárosi részén, a nemzetközi reptér közvetlen közelében egyedüliként kínál azonnali szálláslehetőséget. Debrecenben 2012-ben indított Wizzair járatok (London) illetve a december közepétől Milánóval és Eindhovennel bővülő utakat igénybe vevőknek ideális szálláshely. Autóval könnyen megközelíthető a 47-es főútról, illetve a 44-es számú helyi járatú autóbusszal.

Családias környezettel és minőségi szolgáltatásokkal várjuk. Szállodánk 34 darab kényelmes, jól felszerelt, légkondicionált szobával rendelkezik, amelyből 5 darab superior, 2 darab lakosztály és 27 darab standard típusú.

Ingyenes internet-csatlakozás a szálloda egész területén biztosított.

Éttermünk a házias ízektől a kulináris élvezetekig széles ételválasztékkal 11:00-tól 21:30-ig áll a vendégek rendelkezésére. Saját készítésű cukrászsütemények, kávék, teák és minőségi italok kínálatával várjuk Önöket. Szállodánk bárja reggel 7:00-tól 23:00-ig tart nyitva.

A wellness részleg 2 szaunával (infra, finn) és jakuzzival szolgálja a pihenést, felfrissülést. Igény esetén frissítő masszázsra is lehetőséget biztosítunk előzetes egyeztetés alapján.

Légkondicionált különtermünk minden igényt kielégítő technikai háttérrel ideális helyszíne különféle céges rendezvényeknek (üzleti tárgyalás, vezetői tréningek, sajtótájékoztatók stb.), de családi találkozók lebonyolítására is alkalmas.

Szállóvendégeink részére további térítésmentes szolgáltatás a központi széf és a saját parkoló használata.

Bankkártya (American Express, JCB Card, Visa Mastercard Maestro), Hajdú-Bihar Megyei Iparkamara Kártya, étkezési utalványok, Erzsébet-utalvány elfogadóhely, valamint elfogadjuk az OTP, MKB és a K&H Széchenyi Pihenő Kártyát, továbbá az E.on Jutalomkártyát is!

Hotel Platán Debrecen képei

Hotel Platán Debrecen

Hotel Platán Debrecen vélemények

2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 22.
Nekem tetszett a hotel. Személyzet nagyon kedves. Hiányunk nem volt semmiben, mivel csak reggeli volt bebiztosítva,ami bőséges volt, ugyanis 2 éjszakát tartózkodtunk ott. Állandóan töltötték fel az ételeket, amint fogyásban volt valami. A weboldalon feltüntetett képek egyeztek a valósággal. Talán kiemelném a tv készüléket, nem volt síkképernyõs.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Előzmény. A szobát Májusban lefoglaltam, és foglalót kértek 20. 000 -ft-ot. Tehát, nem igaz az hogy nem kérnek előleget, mint azt hirdetik. Na megérkeztünk. Kaptunk egy koszos , mocskos szobát a legfelső emeleten, három ágyasat , ketten a párommal. A szobában dög meleg volt, alig bírtuk ki.

2017. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. február 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tiszták a szobái, kellemes helyen terül el, csendes és nyugodt a környezet. már régóta vágyom arra, hogy minél szebb és újabb üdülőhelyeket próbáljak ki bárkivel. Ha az idén nyáron, vagy tavasszal végre szebb idő lesz, mint tavaly, akkor örömmel töltenék itt néhány napot. Különösen jövőre, a 40-dik születésnapom alkalmából jönnék ide.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Kellemes, tiszta, jól felszerelt, kiváló konyhával. Elérhető az ár. Kitűnően alkalmas a kikapcsolódni, pihenni, lazítani vágyóknak. Csendes, nyugodt környezetet biztosít. Lehetőséget adnak a pároknak a jacuzzi és szauna kizárólagos használatára adott időre. A mi hétvégénket egy szervezett, családias légkörű, rendkívül ízletes ételekkel színesített borkóstoló esttel fűszerezték meg, ami természetesen opcionális volt.

Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 23.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Stop Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.050 - 6.250,- Ft/fő/éj között: választott ellátással
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, kézműves foglalkozásokkal, közös karácsonyfa díszítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Napi árak
Őszi akció (min. 2 éj)