Kyra: Gyógyvíz, csend - Hotel Nagyerdő Debrecen

6. helyezett az 52 debreceni szállás közül

Gyógyvíz, csend

2019. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Fentiek miatt visszatérő vagyok, részben konferenciára, de párommal is voltunk./Ő a régi szobát is jól bírta 1x, mivel délután már nem sütötte a nap./ Az újabb szárnyban most nagy, régebben kis szobát kaptam, kényelmesek, csak a matrac puha és elcsúszkál rajta a lepedő. TV-n az alapcsatornák bejöttek, hátul rögzíteni kell a fehér dugót, akkor tiszta a kép./Egyik véleményre válasz./ Esténként 1 óra fürdés jót tett a térdemnek.Éjjel csend volt. Nem ismételném,amit mindenki leírt./jó környék, jó ételek, felújítás esedékes./ A hőség zavart, a nagy épület legtöbb szobája túl napfényes, a függöny alig véd. légkondi valahol van, én még nem láttam. Egész nap máshol voltam, de még este sem lehetett pihenni a melegtől. Éjjelre nyitva hagytam az erkélyajtót, nem lehet elé húzni a függönyt.Szúnyog nem volt,poloska is alig./Máshol több van./ Az erkélyen rozsdás a szárító.

Szeretnéd követni Kyra felhasználót?    Igen

Hotel Nagyerdő Debrecen
4032 Debrecen
Pallagi út 5.

2019. augusztus 17.
Nagyszerű érték/ár arány. Nem luxus, de aki ezt hiányolja, az magasabb osztályú szállodába menjen. Kiváló az étkezés és a termál rész. A berendezés régies, de a célnak tökéletesen megfelelt. Ami jó lett volna: szúnyogháló az erkélyajtón, hiszen a meleg miatt nyitott ajtó mellett aludtunk.

2019. augusztus 9.
Az érkezésünkkor kapott szoba csak 2 személyes volt, holott 3 főre foglaltam a szállást. A recepción hamar korrigálták a tévedést, szuper családi szobát kaptunk. Az étkezések nagyon tetszettek, ízletes, választékos volt minden alkalommal. Vacsorára volt 2-3 féle leves is a főétkezésen kívül,...

2019. augusztus 5.
A szálloda nagyon jó helyen van, közel az erdőhöz, a stadionhoz, az egyetemhez, a szökőkúthoz és az Aquaticum fürdőhöz. A személyzet nagyon kedves volt, és a tisztaság is teljesen rendben volt. A szálloda elég retró, de nincs vele gond. A lefoglalt csomagunkhoz még állatkerti belépő is járt, ami...

Hotel Nagyerdő, Debrecen kiemelt csomagajánlatai
 - Nyugdíjas napok (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, ingyenes gyógykezelési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-30 - 2019-12-23
 - Élményteli őszi napok (min. 2 éj)
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, medence és sazanua használattal, fürdőbelépővel, városismertető programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-02 - 2019-10-31
 - Debreceni páros (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-11-08 - 2019-12-23