borok

borok adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2018.05.14

Kiváló 2016. október 17.a párjával járt itt
Már több alkalommal voltunk itt. Az első alkalom kb 8 éve volt. Az első kedvező benyomás alapján voltunk már családdal (7 fő), csak az unokával, valamint barátokkal. Azóta sok fejlesztés történt. Ami nem változott: a kényelem, a magas színvonal, a tisztaság és a személyzet magas szintű felkészültsége, figyelmessége, szolgálatkészsége úgy a hotel, mint a spa részlegen.
Felhasználó fényképei:
Velence Resort & Spa Velence - Velence Resort & Spa Velence - Velence Resort & Spa Velence -
2017. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Minden nagyon jó volt, de volt egy kis hiányérzetünk. Ma már szinte minden RCI hálózati tag üdülőben alapszolgáltatás az ingyenes WIFI. Sajnos itt nem kaptuk meg ezt az internet elérhetőséget. Az üdülő "szoba"számához képest a váltások napján kevésnek tűnt a recepciósok száma.
Kiváló 2015. október 26.gyerekekkel járt itt
A környezetbe beleolvadó, egyszerű, kicsinek tűnő épületbe belépve egy tágas, több teremre osztott étteremben találjuk magunkat. A különböző méretű termekben a kisebb családi rendezvények (mi az unokánk szülinapját tartottuk itt) mellett nagyobb csoportokat is tudnak fogadni.
Felhasználó fényképei:
Kakas Étterem Budapest - Kakas Étterem Budapest -