Play Pub House Debrecen
4024 Debrecen, Batthyány u. 26.

Play Pub House Debrecen a térképen

Szállások Debrecen városában
Wellness csomagok Debrecen városában

Play Pub House Debrecen vélemények

2018. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. március 12.
Szépen felújított szállás, stílusos közlekedő, zegzugos folyosók debreceni grafikákkal díszítve. Az étkezés remek, a személyzet segítőkész. De sajnos a kis szobámban az ablakot nem lehetett kinyitni, miközben a fűtés ment ezerrel, teljesen levéve néhány órával később lett csak kicsivel alacsonyabb a hőmérséklet, hogy egyáltalán el lehessen aludni.

Mobilról küldte. | 2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 22.
Egy éjszakát szálltunk meg a párommal. Franciágyas szobát kaptunk. Szép, tiszta, kényelmes, csendes volt a szobánk.
Az ár/érték arány rontotta a képet. Egy egyszerű panzió a nagyváros közepén. Mi drágáltuk ezt 17.000 Ft-ért.
Az árat leszámitva minden rendben volt. Nagyon kedves volt mindenki, otthonos hely.

2014. júliusban járt itt
Értékelt: 2015. január 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó mert jó és jó is. De nagyon jó szerintem jó. Ezt a helyet felkell pontozni. Mindenki pontozza őket fel! Mert jó és jó is! Legyen jó a helynek az értékelése és legyen jó a helynek a pontozása és a helyezése az éttermek között mert ez egy jó hely és nagyon jó. Szerintem a legjobb hely. Legyen jó mindene. A hely nagyon jó és nagyon jó és jó is,na meg persze nagyon jó.

Csaby TOP fotófeltöltő
2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 14.
Ez a szállás maga a katasztrófa. . . . eleve szűk csigalépcsőn kell felcipelni a bőröndöket, pozitív hogy kap az ember ha autóval érkezik behajtási engedélyt(kártyát). A folyosó és az emeleti szoba szűk, gyengén kivilágított, a takarítás minősége is hagy kívánnivalót bőven.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Valentin-napon este érkeztünk a feleségemmel az étterembe. Volt asztalfoglalásunk, pincérek készségesen le is ültettek minket rögtön és a nagyobb tömeg ellenére szinte azonnal jött az étlap, majd a rendelésfelvétel. Tejszínes póréhagymalevest ettünk krutonnal, isteni volt.

Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 23.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Stop Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.050 - 6.250,- Ft/fő/éj között: választott ellátással
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, kézműves foglalkozásokkal, közös karácsonyfa díszítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.28-ig

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Napi árak
Őszi akció (min. 2 éj)