csíkosinges átutazó
Országjáró - 15 városban járt már

csíkosinges átutazó adatlapja

Ilyen vagyok
Ínyenc  •  Természetbarát  •  Gasztro-guru  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Sushi imádó  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Kultúraéhes  •  Mindenevő
Regisztráció2016.12.14
Utoljára itt2023.02.01

Kiváló 2017. augusztus 17.barátokkal járt itt
Kerékpáros túrát megszakítva pihentünk itt egy éjszakát. Jó időpontban érkeztünk, az étterem éppen üres volt, estebédeltünk egy jót. Hagyományos fogyasztható ételek. A bungaló (=bungallow :-)) meglepően komfortos, két szoba, fürdőszoba, és kis főzőhelyiség állt rendelkezésünkre, ahol még néhány tányért és evőeszközt is találtunk.
Kiváló 2016. december 16.egyedül járt itt
Ahhoz képest, hogy egy benzinkút és kocsimosó kombó étterem, nem rossz. Az étlap változatos, bár a pultnál állva a falat lesve nem a legkényelmesebb a válogatás, bár az asztalon is van étlap. Nem tudom, ha valaki leül, kimegy-e hozzá a személyzet, mindenesetre az innivalót rendelés után kihozták. Az étel kb.
Felhasználó fényképei:
Euro Petrol Étterem és Pizzéria Cegléd -
Kiváló 2017. augusztus 17.barátokkal járt itt
Ebédidőben érkeztünk meg, mégis viszonylag gördülékeny volt a kiszolgálás. Látván a szomszéd asztalon lévő kétszemélyes tál mennyiségét csoportunkból hárman próbálkoztak meg vele (de még így is maradt). Az adag nagy, az ízek hagyományosak. A levesek tökéletesek. Sajnos a fogascsíkok Orly bundája nagyon vastag volt, szinte felismerhetetlen volt benne a hal.