Boutique Hotel Régi Posta Debrecen

Boutique Hotel Régi Posta Debrecen
Boutique Hotel Régi Posta DebrecenBoutique Hotel Régi Posta Debrecen
Boutique Hotel Régi Posta DebrecenBoutique Hotel Régi Posta Debrecen

Boutique Hotel Régi Posta Debrecen bemutatkozása

A Boutique Hotel Regi Posta különleges környezetben várja vendégeit Debrecen belvárosában. A 18. századot idéző, de mégis modernséggel fűszerezett berendezés rendhagyóvá varázsolja az itt tartózkodást. A panzióban mindenki megtalálja a neki megfelelő szobát; a tulajdonosok a mozgásukban korlátozott vendégekre is gondoltak, így nekik speciálisan kialakított szoba áll rendelkezésre.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Boutique Hotel Régi Posta Debrecen vélemények

Gyenge 2015. augusztus 31.a párjával járt itt
Pókháló a falon , nincs melegvíz reggel és este vagy csak elvétve. Elhelyezkedés jó, de nagyon minimum szinten van a személyzet. A konyhás nő rácsap a pultra ha nem megfelelő kaját kér a vendég, de a kaja ettől függetlenül jó. Előző hozzászóló szerinti állapotok vannak.
Gyenge 2015. augusztus 30.a párjával járt itt
A honlapon meghirdetett romantikus hétvégét foglaltuk le a Country szobában. Érkezéskor a Country szoba helyett a Romantikus szobát kaptuk, mivel a Country szobának elromlott a zárja (jeleznünk kellett, hogy nem ezt a szobát foglaltuk le). A fürdő tisztasága nem volt megfelelő, továbbá 2 darab igencsak megbontott tekercs WC papírt kaptuk a hétvégére.
2015. március 7.a párjával járt itt
Nagyon szép napot töltöttem ott "valakivel"akivel régóta kedvesek voltunk egymásnak, ez is igazán megszépitette, Cantry szobában voltunk,különleges a berendezés, az összhatás olyan vidékies-nyugoft,pedig tényleg a város központban van. A fürdőszoba is kellemes,modern,az ágy kényelmes. . . . igazán romantikázásra való hely. Nem pihe-puha ,de extra érzés.
Kiváló 2014. november 4.gyerekekkel járt itt
A kisfiammal töltöttem két napot a panzióban. A szobánk hangulatos, meseszerű volt, tiszta, rendezett. Habár a panzió egy főút mellett van, a hangzavar nem szűrődött be. Nyugodtan töltöttük az éjszakát. Az étterem hangulatos, az ételek igen bőségesek és nagyon finomak. Először furcsa volt, hogy a reggelit is az étlapról rendeltük, de hozzá lehet szokni.
Kiváló 2014. augusztus 29.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a hely. Az elhelyezkedése kitűnő,közel van minden. Első aggodalmunk az volt hogy az utcára nyilt az ablak és,hogy az zajos lesz,de egyáltalán nem zavart. A fogadó maga nagyon ötletes,és egyedi megoldásokkal rendelkezik. A kiszolgálás és az étel remek,az ott dolgozók készségesek és kedvesek!
Kiváló 2014. január 19.családjával járt itt
Eddig kétszer volt szerencsém a Régi Posta Panzióban vendégeskedni. A szállásról nem tudok sajnos nyilatkozni, mivel csak az éttermi szolgáltatásokat vettük igénybe. Az első alkalommal egy családi összejövetelt szerveztünk erre a helyre. Nyári nap volt, csodálatos idő, így az udvarra szólt a foglalásunk (nagyjából 20 ember).