Boutique Hotel Régi Posta Debrecen
4025 Debrecen, Széchenyi u. 6.

Boutique Hotel Régi Posta Debrecen a térképen

Boutique Hotel Régi Posta Debrecen értékelése:

2. helyezett az 53 debreceni szállás közül
17. helyezett Észak Alföldön - 660 szállás közül

Boutique Hotel Régi Posta Debrecen bemutatkozása

A Boutique Hotel Regi Posta különleges környezetben várja vendégeit Debrecen belvárosában. A 18. századot idéző, de mégis modernséggel fűszerezett berendezés rendhagyóvá varázsolja az itt tartózkodást. A panzióban mindenki megtalálja a neki megfelelő szobát; a tulajdonosok a mozgásukban korlátozott vendégekre is gondoltak, így nekik speciálisan kialakított szoba áll rendelkezésre. A fürdőszobák tágasak és gyönyörűek, kádas és zuhanyzós kivitel egyaránt megtalálható. Debrecenben számos programlehetőség kínálkozik, a panzió kedvezményes belépőjegyet kínál az Aquaticum Élményfürdőbe a szálló lakóinak. Étterme szintén egyedülálló pinceétterem, ahol a magyaros ízvilág dominál és remek gasztronómiai élményt nyújt.

Boutique Hotel Régi Posta Debrecen képei

Szállások Debrecen városában
Wellness csomagok Debrecen városában

Boutique Hotel Régi Posta Debrecen vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 28.
Kiváló elhehelyezkedés, mivel a város szívében található. Nem kellett az autónkat használni, minden megközelíthető volt gyalog vagy villamossal. Így a parkolási díjat is megtakaríthattuk. Maximálisan elégedettek voltunk a vendéglátással, nagyon finom és nagy adag ételeket kaptunk. Kényelmes, tágas, különleges szobák. Nagyon jól éreztük magunkat.
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 31.
Nagyon kényelmes volt a szoba! Tágas, világos, csendes. A romantikus szoba valóban nagyon romantikus hatású volt! Jót tudtunk pihenni és egy kicsit felfrissülni az úszóverseny két etapja között is!

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
A szállás közel van a Belvároshoz, két perc gyalog. Nagyon finom és hatalmas adagok az étteremben. Udvarias, vendégszerető, figyelmes személyzet. Egyedi szoba berendezés, a kabátokat nincs hol felakasztani, és hiányoltuk a fürdőszobában a piperepolcot. Egyébként minden rendben volt. Mindenkinek ajánlani tudom, aki pár napot szeretne Debrecenben eltölteni.
Válasz az értékelésre - 2018. október 26.
Tisztelt Vendégünk!

Köszönjük értékelését!

Nagy örömünkre szolgál hogy jól érezték magukat nálunk!

Reméljük hamarosan újra vendégül láthatjuk Önöket!

Üdvözlettel:
Régi Posta Étterem
Buzás Magdolna (Boutique Hotel Régi Posta)

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 18.
A személyzet rendkívül udvarias, segítőkész. Mind a szobák, mind az étterem nagyon különleges az egyedi stílusukkal. Az esti élő zene külön emelte a hangulatot. Szívesen vettünk volna hűtőmágnest a hotel képeivel. Aki egy kicsit is ínyenc és szereti az egyszerűségétől különleges dolgokat, annak mindenképpen ajánlom ezt a szállást.
Válasz az értékelésre - 2018. március 22.
Kedves Nagyné Boldog Edit!

Köszönettel vettük értékelését!

Örömünkre szolgál, hogy elégedettek voltak a szolgáltatásainkkal!

Reméljük, minél hamarabb, ismételten vendégül láthatjuk Önöket!

Üdvözlettel:
Régi Posta Étterem és Panzió

Kassa Bernadett (Boutique Hotel Régi Posta)
2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 26.
Egy fantasztikus hely amely vissza repít az időbe. Gyönyörű korhű szobák.( szekér szoba, svéd királyi lak.)Finom ételek, szuper ütős pálinkák és borok, kedves emberek,maximális kiszolgálás. Nagyon jól éreztük magunkat a családommal. Visszatérő vendégek leszünk szívből ajánlom mindenkinek aki szereti a régi idők hangulatát.
Válasz az értékelésre - 2018. február 28.
Tisztelt Vendégünk!

Köszönjük a dicsérő szavakat! Nagyon örülünk hogy jól érezték magukat nálunk!

Szeretettel várjuk Önöket egy másik alkalommal is!!!
Buzás Magdolna (Boutique Hotel Régi Posta)

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Egy hétvégét töltöttünk a szállodában. A szoba egyedi volt, az ágyak kényelmesek. (kicsit kemény, éppen ezért kellemesen pihentető ágybetétek voltak az ágyakban) A fürdőszoba átlagos, a szoba design egyedi. A szobából hiányzott az ágyak melletti kis lámpa, csak egy ágynál volt, ami nem volt túl praktikus este családdal, gyerekkel lakva.
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Csonka Templom közelében, a belvárosban található a Régi Posta Pansió. Minden szobája egyedi kialakítású. Roppant hangulatos, ötletes. Régi tárgyak új funkciót kaptak. A szoba kialakítása nagyon ötletes. Minden megtalálható benne, mégsem zsúfolt! Kellemes, nyugodt környezet biztosította a pihenést. Jól szigeteltek a helységek, még a külön étteremben lévő esküvő vidám hangulata sem szűrődött ki.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 29.
2016. április 26-28
Kellemes helyen,remek környezetben, nagyszerű kiszolgálásban volt részünk. Az ételek bőségesek, finomak voltak, a kiszolgáló személyzet nagyon segítőkész, készséges volt. Csak jót tudunk mondani. (1 negatívum volt csak. Egy kicsit hűvös volt a szobában, de ezt betudtuk annak, hogy odakinn is elég hideg volt.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 31.
Pókháló a falon , nincs melegvíz reggel és este vagy csak elvétve. Elhelyezkedés jó, de nagyon minimum szinten van a személyzet. A konyhás nő rácsap a pultra ha nem megfelelő kaját kér a vendég, de a kaja ettől függetlenül jó. Előző hozzászóló szerinti állapotok vannak. Melegvíz nem volt este és reggel, meg akartunk fürödni a nagy izzadás után, de csak hideg víz jött, néha leáll a melegítő rendszer

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A honlapon meghirdetett romantikus hétvégét foglaltuk le a Country szobában. Érkezéskor a Country szoba helyett a Romantikus szobát kaptuk, mivel a Country szobának elromlott a zárja (jeleznünk kellett, hogy nem ezt a szobát foglaltuk le). A fürdő tisztasága nem volt megfelelő, továbbá 2 darab igencsak megbontott tekercs WC papírt kaptuk a hétvégére.

Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 20.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Stop Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.050,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 24.966,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.16. - 2020.08.23.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, pusztakocsikázással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 17.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Laci Magánszálláshely
Centrum Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Outlet Hotel Polgár
Polgár
3 nap/2 éjszaka 13.248 - 16.086,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.03.31-ig
Silver Major
1-2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szabadtéri strand használattal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2020.09.01.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

DebrecenX