Hotel Experience Élmény és Wellness Szálloda Dédestapolcsány ★★★

Hotel Experience Élmény és Wellness Szálloda  Dédestapolcsány
3643 Dédestapolcsány, Hunyadi u. 66.

Hotel Experience Élmény és Wellness Szálloda  Dédestapolcsány a térképen

Szállások Dédestapolcsány városában
Wellness csomagok Dédestapolcsány városában

Hotel Experience Élmény és Wellness Szálloda Dédestapolcsány vélemények

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Szoba kicsi, wellness erősen fertőtlenítő szagú, ráadásul a főépületből az udvaron át kell sétálni, ami télen nem igazán előny. Ettől függetlenül a wellness hangulatos. Svédasztalos reggeli bőséges és választékos. Sajnos a főépületben az ételszag szinte elviselhetetlen. Ital, üdítő árak irreálisan magasak! Fogyasztás összesítés után, számlát nem kaptunk a végösszegről.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
5 csodás napot tölthettünk itt családunkkal és mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Kiváló és bőséges volt a svédasztalos reggeli és menüválasztásos vacsora. A wellness részben is nagyon jól éreztük magunkat 5 éves gyermekünkkel együtt. A panoráma és kilátás gyönyörű, hegyek veszik körül a szállodát. A személyzet is mindig nagyon kedves és segítőkész volt.

2019. júliusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely talán Magyarország legszebb panorámájával büszkélkedhet. Ez kárpótol szinte minden kellemetlenségért, ami itt érhet. Maga a szoba és a szolgáltatások ár-érték aránya hagy kivetnivalókat, de mikor befekszik az ember a panorámás jacuzziba, minden gondja-baja elmúlik. Az ételek hatalmas adagok voltak és háziasak, életem legfinomabb cigánypecsenyéjével.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 24.
Nagyon szép, pihentető 3 napot töltöttünk itt, a szállás csodás helyen van, a falu felett, a személyzet nagyon segítőkész, a szoba tiszta volt, az ételek nagyon finomak. A fahídtól először kicsit meglepődtünk, hogy azon kellett átmenni a szállodához vezető úton, de nincs vele semmi gond. A csomaghoz 1 óra biliárd járt, jó kikapcsolódás volt.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19.
Furcsa volt, hogy érkezéskor azonnal ki kellett fizetni elòre a szállást- nehogy eltűnjünk? Az épület elhanyagolt, a három emelet azért sok lift nélkül, a szoba rendben volt, légkondival, de egész nap eszméletlen kajaszag a szobában is. Első este kértünk másnap délelőttre masszírozást, mindent megbeszéltünk. Reggel érdeklődtem, hová kell menni, gond semmi.

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 12.
A szálloda gyönyörű környezetben van, másodszor jártunk ott. Pihenésre teljes mértékben alkalmas.A település egy csodálatos horgásztóval is rendelkezik, amely meglátogatása kellemes kerékpártúra.
A kinti medence vize hideg volt, jó lenne megoldani a felfűtését.
Nagyon jól éreztük magunkat ismét!

Mobilról küldte. | 2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 26.
Vacsora katasztrófa, szoba kis vacak, wellness erősen fertőtlenítő szagú, ráadásul a főépületbol az udvaron át kell sétálni, ami ősszel nem poén. Egyébként szép helyen van.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 8.
Március 20-tól 22-ig voltunk itt. Mi biztosan visszatérünk. A megközelítés kissé nehézkes, mert a GPS elirányított. A szálloda gyönyörű. A személyzet kedves, közvetlen, bármit kértünk mindent teljesítettek. Az étel finom és bőséges volt reggelinél és vacsoránál egyaránt, egyedül a desszertek hagytak némi kívánnivalót.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 24. - 4 látogató hasznosnak vélte
A szálloda az csodálatos környezetben helyezkedik el. A fotók alapján igen megnyerő a szálloda! ! ! Rengeteg hiányosságot tapasztaltunk. A szoba kicsi, az ágy nagyon alacsony kb 40 cm. Az éjjeli szekrénynek nevezett polcba a lábunkat állandóan bevertük. A fürdőszoba megvilágításba is nagyon rossz,konnektor 2. 4 m magasan van elhelyezve.

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi elég gyakran igénybe vesszük a Welnes ajánlatokat,kb 1 éve voltunk Dédestapolcsányban. Azóta sem tudjuk felejteni. Gyönyörű helyen csodálatos létesítmény. Nehezen találtuk meg a faluban,többszöri megfordulás után a megtalált fahíd elótt a barátaink kiszálltak a kocsiból,de végül is szerencsésen átértünk. A személyzet kedves volt/2fő/a recepcios egy személyben volt a pincér.

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható belépővel, tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.06-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.945,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Szakal Vendégház
Aggtelek
2020.08.28. - 2021.07.13.
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 11.700 - 15.728,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.11.11-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness és fürdő részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.292 - 25.086,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Dédestapolcsány környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

DédestapolcsányX