Hotel Experience Élmény és Wellness Szálloda Dédestapolcsány ★★★

Hotel Experience Élmény és Wellness Szálloda  Dédestapolcsány
3643 Dédestapolcsány, Hunyadi u. 66.

Hotel Experience Élmény és Wellness Szálloda  Dédestapolcsány a térképen

Szállások Dédestapolcsány városában
Wellness csomagok Dédestapolcsány városában

Hotel Experience Élmény és Wellness Szálloda Dédestapolcsány vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 20.
5 csodás napot tölthettünk itt családunkkal és mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Kiváló és bőséges volt a svédasztalos reggeli és menüválasztásos vacsora. A wellness részben is nagyon jól éreztük magunkat 5 éves gyermekünkkel együtt. A panoráma és kilátás gyönyörű, hegyek veszik körül a szállodát. A személyzet is mindig nagyon kedves és segítőkész volt.

2019. júliusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. július 3.
A hely talán Magyarország legszebb panorámájával büszkélkedhet. Ez kárpótol szinte minden kellemetlenségért, ami itt érhet. Maga a szoba és a szolgáltatások ár-érték aránya hagy kivetnivalókat, de mikor befekszik az ember a panorámás jacuzziba, minden gondja-baja elmúlik. Az ételek hatalmas adagok voltak és háziasak, életem legfinomabb cigánypecsenyéjével.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 24.
Nagyon szép, pihentető 3 napot töltöttünk itt, a szállás csodás helyen van, a falu felett, a személyzet nagyon segítőkész, a szoba tiszta volt, az ételek nagyon finomak. A fahídtól először kicsit meglepődtünk, hogy azon kellett átmenni a szállodához vezető úton, de nincs vele semmi gond. A csomaghoz 1 óra biliárd járt, jó kikapcsolódás volt.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19.
Furcsa volt, hogy érkezéskor azonnal ki kellett fizetni elòre a szállást- nehogy eltűnjünk? Az épület elhanyagolt, a három emelet azért sok lift nélkül, a szoba rendben volt, légkondival, de egész nap eszméletlen kajaszag a szobában is. Első este kértünk másnap délelőttre masszírozást, mindent megbeszéltünk. Reggel érdeklődtem, hová kell menni, gond semmi.

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 12.
A szálloda gyönyörű környezetben van, másodszor jártunk ott. Pihenésre teljes mértékben alkalmas.A település egy csodálatos horgásztóval is rendelkezik, amely meglátogatása kellemes kerékpártúra.
A kinti medence vize hideg volt, jó lenne megoldani a felfűtését.
Nagyon jól éreztük magunkat ismét!

Mobilról küldte. | 2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 26.
Vacsora katasztrófa, szoba kis vacak, wellness erősen fertőtlenítő szagú, ráadásul a főépületbol az udvaron át kell sétálni, ami ősszel nem poén. Egyébként szép helyen van.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 8.
Március 20-tól 22-ig voltunk itt. Mi biztosan visszatérünk. A megközelítés kissé nehézkes, mert a GPS elirányított. A szálloda gyönyörű. A személyzet kedves, közvetlen, bármit kértünk mindent teljesítettek. Az étel finom és bőséges volt reggelinél és vacsoránál egyaránt, egyedül a desszertek hagytak némi kívánnivalót.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 24. - 3 látogató hasznosnak vélte
A szálloda az csodálatos környezetben helyezkedik el. A fotók alapján igen megnyerő a szálloda! ! ! Rengeteg hiányosságot tapasztaltunk. A szoba kicsi, az ágy nagyon alacsony kb 40 cm. Az éjjeli szekrénynek nevezett polcba a lábunkat állandóan bevertük. A fürdőszoba megvilágításba is nagyon rossz,konnektor 2. 4 m magasan van elhelyezve.

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi elég gyakran igénybe vesszük a Welnes ajánlatokat,kb 1 éve voltunk Dédestapolcsányban. Azóta sem tudjuk felejteni. Gyönyörű helyen csodálatos létesítmény. Nehezen találtuk meg a faluban,többszöri megfordulás után a megtalált fahíd elótt a barátaink kiszálltak a kocsiból,de végül is szerencsésen átértünk. A személyzet kedves volt/2fő/a recepcios egy személyben volt a pincér.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
2015.decemberében jártunk ott.Utunk során 2szer sikerült eltévedni.Szilvásvéárad felöl könnyebb lett volna de rossz helyen mentünk le a pályárol s salgótarjánba kötöttünk ki. a szállodát se találtuk meg könnyen/nem vettük eszre pedig szép nagy tábla/ hirdeti s romantikus kis hidon kell áthajtani a szállással,személyzettel mi megvoltunk elégedve.

Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2020.09.01. - 2020.12.07.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Mátyus Udvarház
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Harmónia Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2020.12.23-ig
Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Anna
Mátrafüred
2 nap/1 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Imola Hostel
2020.12.13. - 2019.12.13.
Lipicai Ifjúsági Szálló
2021.03.01. - 2019.12.13.
Szakal Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Fremon
Berente
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.12-ig

Szállodák Dédestapolcsány környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Hotel Villa Völgy Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)

DédestapolcsányX