Sallai Krisztina

Sallai Krisztina adatlapja

Regisztráció2016.11.14
Utoljára itt2019.08.02

2016. november 14.a párjával járt itt
A Hotel Aqua-ba szálltunk meg, félpanziós ellátással, melyet a Zsálya Bisztróban fogyasztottunk el.A reggeli választéka szűkebb volt, de számunkra megfelelő, a vacsora háromfogásos, menüválasztással, ami szintén finom volt. A kiszolgálással és az ételekkel is meg voltunk elégedve. Ár-érték arányban megfelelő volt.
Kiváló 2016. november 14.a párjával járt itt
A hétvégét töltöttük a szállodában. A szoba tökéletes volt, tiszta, rendezett.Az ablakunk az utcára nézett, de a zaj egyáltalán nem hallatszott be.A fépanzióval is meg voltunk elégedve, a reggeli bőséges és folyamatosan töltötték fel, a vacsora menü választásos volt, és finom.Összegezve ajánlom másoknak is.
Kiváló 2017. április 5.a párjával járt itt
Egy szép márciusi hétvégét töltöttünk itt a párommal. A szobánk tiszta és csendes volt, pedig a fő utcára nézett, de semmit sem lehetett hallani. A félpanziós ellátás tökéletes volt, a választék, és az ételek minősége is teljesen megfelelő volt, a vacsorához járó borkóstoló is. Biztosan visszajövünk még.