Hotel Experience Élmény és Wellness Szálloda Dédestapolcsány ★★★

3,5
a 4 dédestapolcsányi szállás közül
Három csillagos superior szálloda
Hotel Experience Élmény és Wellness Szálloda Dédestapolcsány
Hotel Experience Élmény és Wellness Szálloda DédestapolcsányHotel Experience Élmény és Wellness Szálloda Dédestapolcsány

La Contessa Szilvásvárad - Édes páros - romantikus ajánlat
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Hotel Experience Élmény és Wellness Szálloda Dédestapolcsány vélemények

Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
2015. decemberében jártunk ott. Utunk során 2szer sikerült eltévedni. Szilvásvéárad felöl könnyebb lett volna de rossz helyen mentünk le a pályárol s salgótarjánba kötöttünk ki. a szállodát se találtuk meg könnyen/nem vettük eszre pedig szép nagy tábla/ hirdeti s romantikus kis hidon kell áthajtani a szállással,személyzettel mi megvoltunk elégedve.
Átlagos 2014. november 13.a párjával járt itt
2014. októberben jártunk ott. A recepciós nem volt a toppon. Azt gondoltam tesz egy x-et a szobaszám mellé, hogy érzékeny erre meg erre, mert úgy hírdeti a szálloda, hogy a tej- és gluténérzékenyeket is ki tudják szolgálni. Nem tett, így következő este felszolgálták nekem a tejszínhabos fagylaltot.
2014. augusztus 28.a párjával járt itt
Csodálatos természeti környezetben fekvő gyöngyszem maga a hotel! Kedves, segítőkész volt a személyzet, bemutatta a szálloda komplexumot első nap. A tisztasággal is elégedettek voltunk, a medencék vize kristálytiszta, a benti wellness részleg sajnos kihasználatlan a vendégek részéről!
Hotel Experience Élmény és Wellness Szálloda Dédestapolcsány - Medence/kertHotel Experience Élmény és Wellness Szálloda Dédestapolcsány - Környék
Gyenge 2014. augusztus 23.a párjával járt itt
Vegyes érzelmeink vannak a szállodával kapcsolatban!
A hely fekvése és a környezet az gyönyörű. A szolgáltatás és az ételek a mai viszonylatokban nagyon gyengék voltak. Többet vártunk volna! Olyan mint-ha nem lenne gazdája a vállalkozásnak!
Nem ez lesz a törzshelyünk!!! (Pedig lehetne)
Gyenge 2014. augusztus 4.a párjával járt itt
Érdemes lenne egy fotóalbumot összeállítani arról, hogy milyen volt akkor, amikor fotózták és milyen most. Látványos dolog sülne ki belőle. A képeken igényesnek, szépnek látszik minden. Azt nem mondhatom, hogy nincsenek meg azok a dolgok amikről írnak, de a minőségük, a jelenlegi állapotuk katasztrófa.
Gyenge 2014. július 23. járt itt
Ez az a hely amiről azt mondjuk: egyszerre voltunk kétszer. Először, és utoljára. A környezet idilli, a klíma kiváló. Paradicsomot lehetne belőle csinálni. Kár érte. A megérkezés is hideg zuhany volt: nem éppen szívélyes fogadtatás ("ezek is éppen itt rontják a levegőt? ! "). Az ígért programok: üdvözlő koktél, zenés-táncos este pl.
Gyenge 2014. január 8.a párjával járt itt
A párommal töltöttünk el itt egy éjszakát, és a menyeinek ígérkező környezet miatt választottuk a helyet. A környezet valóban csodálatos. Dédestapolcsány egy kis éden, de a szálloda ezt nem tudja kihasználni. Mi már az új részen a főépületben voltunk. A szoba nagyon szép és modern berendezésű, a gond csak az, hogy minden behallatszik.
Gyenge 2013. szeptember 5.a párjával járt itt
Ez az a hely ahova többször nem megyünk vissza. A környezet ugyan nagyon szép igaz a hotelt elég nehéz volt megtalálni. A reggeli még úgy ahogy elfogadható de a menüvacsora pl. egy db hamburger némi salátával. A jakuzziba kb 3-an férnek el de akkor már a lábak összeérnek. Mindenért könyörögni kellett a pincér flegma volt.
Szörnyű 2013. április 27.családjával járt itt
Szépnevű település, jólhangzó programok, nem a tapasztalt helyzetet bemutató internetes portál. 2013. március 29-30. húsvét. Éjszaka az udvaron (szénmonoxid vizsgálat) hajnali 1-ig, nem volt húsvéti étel, lassú volt a kiszolgálás, azt kaptunk, amit adtak, nem volt étlap. Wellnes - hideg uszómedence, kicsi jacuzzi, kicsi szauna.
Gyenge 2013. április 22.családjával járt itt
Gyönyörű környezetben fekvő szörnyű hely! Az étel nagyon kevés és nem is finom az íze. A személyzet kevés, nincsenek a helyzet magaslatán. A vezető flegma. Az első este már gyanús volt a fürdő részleg fertőtlenítéséhez használt klór mennyisége, de másnap délelőtt már elviselhetetlen volt. Egész éjszaka köhögtünk, aludni nem tudtunk.