Barrico Thermal Hotel Demjén ★★★★

Barrico Thermal Hotel Demjén
Barrico Thermal Hotel DemjénBarrico Thermal Hotel Demjén
Barrico Thermal Hotel DemjénBarrico Thermal Hotel Demjén

A Barrico Thermal Hotel legnépszerűbb csomagjai

Barrico Thermal Hotel Demjén - Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.12.30-ig
Barrico Thermal Hotel Demjén - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Barrico Thermal Hotel Demjén vélemények

Gyenge 2023. július 24.a párjával járt itt
Ez a Hotel tipikus példa arra, hogy a pénz nem elég a színvonalhoz. Igyekvő személyzet, de nincs irányítva. Rengeteg olyan apróság, ami miatt érdemtelen a 4 *-ra. Az étkezés a leggyengébb láncszem. Állandóan kifogyó dolgok a svédasztalban, amit a vendégeknek kell szóvá tenni. Például elfogy a tányér, a rántotta, a gyümölcslé, a zöldség, hideg a teavíz.
2024. április 2.barátokkal járt itt
Összességében meg vagyok elégedve a szállással. Hiányoltam a húsvéti hangulatot, ugyanis nem volt semmilyen dekoráció - csak a recepción egy kosár - Az elkészített ételek finomak, ízletesek voltak, de itt is hiányoltam az igazi húsvéti fogásokat, sonka, hagyma, torma (bár levesként szerepelt a menüben).
2023. november 27.a párjával járt itt
Személyzet rendes, étterem kifogástalan, választék három csillagos. De ami van, rendesen elkészitett. Szoba barátságos, berendezés jó, kicsit pókhálós. Minden működik. Wellness szauna 1 kabin, sorban állás. Gyogymedencék külső és belső elegendőek, jacuzzi nincs. Wellness használat pontosan leszabályozott ,de ezt senki nem tartatja be.
2023. március 30.a párjával járt itt
Kellemes hely volt. Jól éreztük magunkat. Figyeltek arra ,hogy a férjem gluténérzékeny . Még el sem mentünk és már vittünk magunkkal egy ismerős házaspárt is pedig még nem tudtuk ,hogy milyen lesz valójában. Ha javasolhatnék valamit az az lenne ,hogy a két épülete jó lenne egy folyosóval összekötni ,mert a welnesz részleget rossz idő esetén _ pont esett az eső amikor ott voltunk - nem volt kellemes megközelíteni.
2023. március 17.gyerekekkel járt itt
A szállás tiszta és viszonylag kényelmes (a férjemnek nem volt kényelmes az ágy). Sajnos cipőtisztító nem volt a szekrényben. A wellness részleg is tiszta. A férjem és fiam az úszólehetőséget hiányolták. Egyébként jó meleg volt a szobában. Az ételek nagyon finomak és jó, hogy sok zöldséges étel van és gyümölcsök is.
Kiváló 2024. április 6.a párjával járt itt
Közel a lakóhelyemhez, és Demjén településen belül is jól megközelíthető, csendes, nyugodt helyen fekszik ez a barátságos kis szálloda . Harmadik alkalommal pihentünk itt és kétségkívül nem utoljára! A konyhájuk minden étkezési igényt kielégítő és a legjobb idősávban lehetett étkezni.
Kiváló 2024. március 25.a párjával járt itt
Nagyon kedves személyzet az egész szállodában, szuper gyógyvizes medencék különböző hőfokban, amit folyamatosan ellenőrizték. Este 10 óráig lehetett használni a kinti gyógymedencét. Az étteremben nagyon kedves személyzet, finom ételek minden étkezésnél, változatosak. Plusz ha valami elfogyott azonnal pótolták. Biztos hogy visszajövünk
Kiváló 2024. február 26.a párjával járt itt
Páromnak születésnapja volt a hétvégén . A személyzettel már előre telefonon lebeszéltem a meglepetés köszöntést . Ugyan tortát én vittem , de az étterem személyzete a kellő időben szépen felszolgálta . Igazi vendéglátók ! Remek környezet , rendkívül segítőkész személyzet , szuper wellness ,ugyan néha túl meleg víz .
Kiváló 2023. szeptember 1.a párjával járt itt
Szálloda kinézete szuper (imádjuk a "fát"), udvara -pihenője remek, kinti medencék "finomak", elhelyezkedése jó (környezete alakulóban), nagy a parkolója! Alkalmazottak kedvesek, udvariasak, segítőkészek. Étterem - ételek (külön kérések) - ki-/felszolgálás: kifogástalan. A takarításra (csempék, porszívózás, lukas lepedő) nagyobb figyelmet kellene fordítani. Ettől függetlenül Mi nagyon jól éreztük magunkat! !
Kiváló 2023. július 26.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Már 3. éve járunk a Barrico Termál Hotelba. Mindenkinek csak ajánlani tudom. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. Az ételek kifogástalanok voltak. A kilátás számunkra pazar, nagyon szép helyen helyezkedik el a hotel. Mi még eddig mindig tovább maradtunk egy napot annyira jól érezzük ott magunkat.
Barrico Thermal Hotel Demjén a térképen
3395 DemjénTölgyfa u. 5.
• szauna • masszázs • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár