Piramis Fürdő és Üdülőpark Demjén

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Piramis Fürdő és Üdülőpark Demjén vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. május 21.egyedül járt itt
Annak, aki itt megszáll ez 2 dolog, ami legelőször eszébe jut azt gondolom. Lehet, hogy csak szerencsém volt a hét közepi időponttal, de egyszerűen nem jellemezhetem másképp csak úgy, hogy a nyugalom szigete. Köszönhető ez annak is minden bizonnyal, hogy a jelenleg birtokba vett földterület szélén helyezkedik el megfelelő, de nem túl nagy távolságra a főúttól.
Piramis Fürdő és Üdülőpark Demjén - EgyébPiramis Fürdő és Üdülőpark Demjén - EgyébPiramis Fürdő és Üdülőpark Demjén - EgyébPiramis Fürdő és Üdülőpark Demjén - EgyébPiramis Fürdő és Üdülőpark Demjén - Egyéb
Kiváló 2022. február 28.gyerekekkel járt itt
Köszönünk mindent nagyon jól éreztük.magunkat. .A tulaj,személyzet kedvesek,segitők,figyelmesek az ételek finomak voltak,sőt a szülinapi ebédért is dicséret SZAKÁCSNAK. A szobák kényelmesek,tiszták visszatérünk.
csak ajánlani tudom.
Kiváló 2020. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Minden rendben volt, a szoba tiszta volt, az ágy kényelmes, a konyha felszerelve, nekünk semmi sem hiányzott. A medencék is rendben voltak, bár a szabadtérit kissé hidegnek talaltuk. A szabaduló szoba is jó móka volt. A reggeli megfelelő és elegendő volt. A személyzet kedves, segítőkész.
Átlagos 2019. szeptember 23.a párjával járt itt
Nagyon kedves és ügyes Dóri a recepciós, aki fogadott bennünket és tovább is maradt este, hogy megvárjon bennünket. Köszönjük! A szállás elhelyezkedése számunkra tökéletes volt, közel van Egerszalók és a Barlang fürdő Demjénben, akár át is lehet sétálni. Kerékpárral a Saliris melletti úton könnyen elértünk Egerbe (csak egyszer kellett tolni a biciklit az emelkedőn :)).
Kiváló 2019. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
A szálláshely elhelyezkedése, tisztasága, a személyzet kedvessége kiváló volt. A svédasztalos reggeli is bőséges választékot nyújtott. Nagyon szépek voltak a házak, a környezet, igazán gyönyörűen meg lett csinálva. Egy negatívum volt, ami nem tette felhőtlenné a napjainkat.
Gyenge 2019. június 3.a párjával járt itt
2019. május végén jártunk itt a párommal. A fürdő rész egy csalódás volt, három kicsi benti medence volt feltöltve csak. A pramisok csak illúziók az egyikben gépház működik. A nagymedencében a sáros téglát és szemetet láttunk, feltöltésről és előmelegített vízről szó sem volt.
Kiváló 2019. május 30.gyerekekkel járt itt
Unokámmal voltam a napokban,mindennel meg voltunk elégedve.Nagyon kedves a személyzet,frissek a reggelik,sajnos a rossz idő miatt csak a benti medencéket használtuk /30'-37'-40'/de nagyon szuper volt.
Szerintem visszatérünk.
Nagyon szép a környezet kiváló alkalmazottakkal.
Köszönünk mindent csak így tovább!
Piramis Fürdő és Üdülőpark Demjén - Külső képPiramis Fürdő és Üdülőpark Demjén - Szobák
Kiváló 2019. május 24.a párjával járt itt
Minden nagyon tetszett előszezonban és rosszidőben voltunk de nekünk ez különös képen tetszett mert pihenni mentünk. A csönd volt a lényeg számunkra. De mivel tetszett tervezzük az unokákkal való visszatérést a nyár folyamán. Kimondottan gyermek barátnak láttuk. Két 6 éves unokával szeretnénk visszatérni akkor már a jó időt kihasználva. Gratulálok minden nagyon jó és szép! Köszönjük hogy itt lehettünk.
Kiváló 2019. március 22.a párjával járt itt
Nagyon kényelmes apartman,kényelmes az ágy,kiváló reggeli, főleg a zsemle nagyon fincsi volt és a hölgy nagyon kedves,nagyon jó fürdő,bármikor megmártózhat az ember a jó meleg vízben. A házakon a mesefigurák felnőtteknek is élmény ! Mi a Mézeskalács házban laktunk! A recepciós kislány is nagyon aranyos :) Szerintem ide biztos visszatérünk még. A wifi kicsit hiányzott.
Piramis Fürdő és Üdülőpark Demjén - BelsőPiramis Fürdő és Üdülőpark Demjén - Medence/kertPiramis Fürdő és Üdülőpark Demjén - Medence/kertPiramis Fürdő és Üdülőpark Demjén - Külső kép
2019. február 26.gyerekekkel járt itt
Rutinos utazók vagyunk, a szállás szép,kényelmes ágyak, a wellness részleg szép,jó meleg medencék, a reggeli bőséges, a személyzet kedves, a dézsás medence forró,nagyon bejött. Amit észrevételként jeleznék, a wellness lehetne nyitva este 21-ig, 19 óra helyett, a szállás gyerekbarát, a reggeli lehetne 7órától. a 8.