a 11 deszki étterem közül

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Hargita Söröző & Gyorsétterem Deszk vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
2019. június 2.barátokkal járt itt
A Hargita söröző gyorsétterem szépen tartja magát Deszken, aminek mi őszintén örülünk. Utóbbi időben lángost is készítenek méghozzá kitűnőt. Vastag a tésztája, de nem olajos, jó, kenyérszerű, élvezetes enni. Ára barátságos, az adag pedig gigantikus. Akkora, hogy eltettem a felét estére, még melegítve is finom volt. Az italárak továbbra is barátságosak.
Hargita Söröző & Gyorsétterem Deszk - BelsőHargita Söröző & Gyorsétterem Deszk - Külső kép
2014. május 5.barátokkal járt itt
A Hargita sörözőt már csak neve miatt is szeretjük, hiszen kinek ne dobbanna meg a szíve a hallatán közülünk, magyarok közül? Egyébként a Hargita egy rokonszenves kocsma, ahol elvben adnak ennivalót is. Van vagy tíz éve annak, hogy először itt jártam, de talán még több is. Akkor tán még ettünk is valamit.