Bohém Cukrászda Devecser

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Bohém Cukrászda Devecser vélemények

2044
41950
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2199 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 41950 feltöltött kép
2019. szeptember 13.egyedül járt itt
Valamit enni szerettem volna a vidéken, de vannak körzetek, ahol ez nem is olyan egyszerű. Zalahaláp, Nyirád, semmi. . . na, talán Devecser! Mégis csak egy nagyobb település! És ezt találtam. Először inkább ebédelni szerettem volna, mondták is, hogy a környéken közel s távol sehol, menjek talán Ajkára, láttam a település elején ugyan egy panziót vagy éttermet, de régen bezárt, felverte a gaz.
Bohém Cukrászda Devecser - Étel/italBohém Cukrászda Devecser - Étel/italBohém Cukrászda Devecser - Étel/italBohém Cukrászda Devecser - Étel/italBohém Cukrászda Devecser - BelsőBohém Cukrászda Devecser - Külső képBohém Cukrászda Devecser - Külső képBohém Cukrászda Devecser - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 264 városban járt márFelfedező - 3337 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95065 feltöltött kép
2019. május 1.gyerekekkel járt itt
A környék legjobb cukrászdájaként tartják számon, még több falunyi távolságból is utaznak ide az emberek, kizárólag a fagylalt miatt. Devecser központjában, a kastélyparkkal szemben található egy átalakított falusi házban. Előtte parkoló, tele autókkal, motorokkal, mi is egy éppen távozó autó helyére tudtunk beállni.
Bohém Cukrászda Devecser - Külső képBohém Cukrászda Devecser - Külső képBohém Cukrászda Devecser - BelsőBohém Cukrászda Devecser - Étel/italBohém Cukrászda Devecser - Étel/italBohém Cukrászda Devecser - Étel/italBohém Cukrászda Devecser - Étel/italBohém Cukrászda Devecser - Étel/italBohém Cukrászda Devecser - BelsőBohém Cukrászda Devecser - Étel/italBohém Cukrászda Devecser - Étel/italBohém Cukrászda Devecser - Étel/italBohém Cukrászda Devecser - Étel/italBohém Cukrászda Devecser - Étel/italBohém Cukrászda Devecser - Étel/italBohém Cukrászda Devecser - Külső kép
2018. december 7.egyedül járt itt
Ezer éve nem láttam és nem ettem sarokházat, gyerekkorom nagy kedvencét és tessék: itt szembeköszön a vitrinben a maga klasszikus formájában. Finomak a sütemények és finom a kávé. Ottjártamkor néhány megrendelt torta díszelgett a hűtőben. Kint és bent egyaránt helyet foglalhatunk és különösen szimpatikus, hogy külön kicsi székekkel és asztallal gondoltak az aprónépekre is.
Bohém Cukrászda Devecser - Külső képBohém Cukrászda Devecser - Külső képBohém Cukrászda Devecser - Külső képBohém Cukrászda Devecser - Külső kép