Fregatt Bistro Dombóvár

3,6
a 11 dombóvári étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, önkiszolgáló, pizzéria, bisztró, ételbár, vendéglő
Fregatt Bistro Dombóvár

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Fregatt Bistro Dombóvár vélemények

2021. augusztus 5.a párjával járt itt
Gunarasi nyaralásunk során az általunk lakott aparman tualjdonosának ajánlására próbáltuk ki az éttermet, ami a főút mellett fekszik, nem túl szép környéken. Az épület viszonylag szép, a berendezés egyszerű. Az étlap jó hosszú, - a sertés ételek 3 oldalon, a szárnyasok 2,5 oldalon szerepelnek, - sok idő, mire végigolvassa az ember.
Fregatt Bistro Dombóvár - Étel/italFregatt Bistro Dombóvár - BelsőFregatt Bistro Dombóvár - Étel/italFregatt Bistro Dombóvár - Külső képFregatt Bistro Dombóvár - Étel/ital
Kiváló 2021. augusztus 2.családjával járt itt
Ha Dombóváron vagy környékén jársz keresd fel őket. Kedves, barátságos felszolgálók hozzák az ízletesebbnél ízletesebb ételeket, finom italokat. Több napon keresztül étkeztünk itt, így alkalmunk volt több féle ételt kipróbálni, egyik sem okozott csalódást, minden finom volt az adagok bőségesek. Csak csupa jót tudunk mondani róluk.
Kiváló 2020. február 5.gyerekekkel járt itt
Először jártunk itt, ebédelni mentünk. Először megijedtünk, mert rajtunk kívül senki nem volt az étteremben. De utána, feltöltődtek már az asztalok. A felszolgáló nagyon kedves volt. Rengeteg választék volt az étlapon. Nem kellett sokat várni az ebédre. Nagy adagokat kaptunk, mi ketten ettük a 12 éves gyerekemmel és elég volt bőven. Az étterem külsőre átlagos, semmi extra, viszont tiszta volt. :-)
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2018. január 25.egyedül járt itt
Tegnap jártam ott ebédidőben. Kértem egy menüt, két féle volt, azt kértem, hogy a leves a másik menüből legyen. Az volt a válasz, hogy azt csak felárral lehet. Mondtam a kiszolgálónak, hogy akkor járna mind a két leves? ! Az volt a válasz, hogy ő odaadja, de én nem kértem inkább semmit, mert közben szedte a burgonyát a paradicsomos húsgombóchoz, és láttam , hogy totál SZÁRAZ, régi, öreg.
Fregatt Bistro Dombóvár - Külső kép
Átlagos 2017. január 26.barátokkal járt itt
Egy ideje járok ide barátaimmal néha-néha megenni egy menüt. Egy önkiszolgáló étterem, kényelmes berendezéssel, az ételek általában finomak, de szinte mindig ugyanaz a menü. Amit még soha nem tapasztaltam, hogy ha nem a menühöz kiírt köretet választom, akkor + háromszáz forintot kell fizetni. De csak egy köretet kapok, nem értem.
Fregatt Bistro Dombóvár - Külső kép