Feva70: A személyzet nagyon rontja a szálloda nívóját. - Hotel Európa Gunaras Dombóvár

Hotel Európa Gunaras Dombóvár értékelése
2. helyezett a 6 dombóvári szállás közül

A személyzet nagyon rontja a szálloda nívóját.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10.
Érkezésünkkor türelmet kért a recepciós hölgy, míg elszívja a cigijét. Kevés kérdésünkre tudott válaszolni, de mint kiderült helyettesített. Kolléganője, aki augusztus 9-én, délelőtt volt, az arrogancia felső határait súrolta hangnemével. A továbbiakban kerültem a kérdések feltevését. A masszázskupont nem tudtuk felhasználni, mert képtelenség volt időpontot egyeztetni a masszőrrel. A szállás átlagosan tiszta, a kézi szappanadagolót nem sikerült feltölteniük ott tartózkodásunk alatt.

Ennyire tetszett: Átlagos

Hotel Európa Gunaras Dombóvár
7200 Dombóvár
Tó u. 3.

2019. augusztus 17.
Nagyon kellemesen éreztük magunkat a nyaraláson, szép környezetben, igazi pihenésre való a helyen voltunk. Egyetlen hiányosságot kiemelnék az egész fürdőhelyen nem tudtunk újságot vásárolni. Hiányzott.

2019. július 20.
Hiányoltuk a melegvizes bazent. Kicsit kellemetlen volt h ajándékba kaptuk és még kb 6300 ft kellett fizetnünk idegenforgalmi adót.

2019. május 27.
Barátságos környezetben, remek ellátásunk volt. Svédasztalos étkezés finom ételekkel, a konferencia-teremben kávé, pogácsa, üdítő. A szoba (fürdőszobával) kényelmes, tévével, internettel. Mellettünk a fürdő, ahol napokat eltöltenék, csak most az elfoglaltságunk miatt erre nem volt alkalom....

Hotel Európa Gunaras, Dombóvár kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, sportos programokkal, orchidea-kertészet belépővel, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-30 - 2019-11-08
 - Téli pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-10 - 2019-12-22
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-10-21 - 2019-12-22