1. helyezett
városi Látnivaló közül
Kategória
Látnivaló

Rám-szakadék Dömös bemutatkozása

Budapest vonzáskörzetében, a Dunakanyar szívében, a fővárostól mindössze 40 kilométerre található a Rám-szakadék, mely az ország legnagyobb és legismertebb szurdokvölgye. A túra Dömös faluból indul, és séta közben több helyen létrák segítenek át a nehezebb szakaszokon.
Tovább olvasom >>

1 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2021.12.29-ig
Hotel Abacus Herceghalom
82.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Rám-szakadék Dömös vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2021. október 18.a párjával járt itt
Egy szeptember eleji hétvégén a párommal ezt a helyet szemeltük ki magunknak. Mivel Alföldiek vagyunk Mi a hegyekbe kívánkozunk inkább,ezért is választottuk ezt. Jóval a Ram szakadék előtt letettük az autónkat és egy hatalmas nem igazán megterhelő,de annál szebb környeretben sétáltunk egy jó nagyot.