Casa Marina Dunakeszi

Casa Marina Dunakeszi
2120 Dunakeszi, Fő út 139.

Casa Marina Dunakeszi a térképen

Casa Marina Dunakeszi értékelése:

7. helyezett a 17 dunakeszi étterem közül
243. helyezett Budapest környékén - 884 étterem közül

étterem, pizzéria, vendéglő

Casa Marina Dunakeszi - vélemények, kritkikák

Casa Marina Dunakeszi vélemények

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 10.
Üres étterem fogadott amikor megérkeztünk, ott tartózkodásunk alatt sem érkezett senki. Amivel nem volt gond: a pincér rendes és profi volt. A csapolt vörös sör finom. Amivel gond volt az elsősorban az étel és ez nagy baj. A margherita pizza tésztája nyers, a paradicsomszósz helyett ketchup szerűség, mozzarella helyett jó esetben trappista, rossz esetben valami trappista utánzat.

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 15.
Mi Fóton voltunk a kislányommal és a párommal. Volt gyermek etető szék is. A hely stílusa olaszos, tisztának mondható. A pizza nekem elég olajos volt, habár én nem vagyok finnyás. Mennyiségre elfogadható adagot kaptunk. A hölgy, aki kiszolgált minket elfogadható szolgáltatást biztosított, hozott extra evőeszközt stb. A gyereknek felajánlott plusz egy tányért stb.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étlap új, de nagyon átlagos, nem illik a hely jellegéhez, semmi sem autentikus, olaszos benne, elég lehangoló volt. Kár volt teljesen átformálni a profilt, ha a dizájn ugyanaz maradt, a kettő nem illik egymáshoz. Kár, hogy az átlag magyar ízléshez (rántott dolgok tömkelege, mennyiség a minőség helyett, stb. . .
2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 11. - 6 látogató hasznosnak vélte
Nemrég jártam először a Casa Marina étteremben, mely a fóti Casa étterem tulajdonosának üzemeltetése alatt kezde meg újonnan a működését. Sajnos a régi tulajdonos nem tudta sikeresen üzemeltetni az éttermet, drága volt, és kis adagokat adtak. Hát ez most 360 fokos fordulatot vett, és teljes mértékben megváltozott.

Legnépszerűbb csomagok Dunakeszin és környékén
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.269 - 19.061,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.08.29.
Jagelló Business Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.058 - 9.704,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.28. - 2020.12.29.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kávé és teafogyasztással, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, wifi elérhetőséggel
2020.07.14. - 2020.12.27.
Opera Garden Hotel & Apartments
2 nap/1 éjszaka 12.175 - 38.641,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.07. - 2022.09.14.

Szállodák Dunakeszi környékén
City Hotel Unió  Dunakeszi
Libra Hotel Dunakeszi
Thermal Hotel Visegrád Dunakeszi
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

Casa Marina DunakesziX