Casa Marina Dunakeszi
2120 Dunakeszi, Fő út 139.

Casa Marina Dunakeszi a térképen

Szállások Dunakeszi városában
Wellness csomagok Dunakeszi városában

Casa Marina Dunakeszi vélemények

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 15.
Évek óta, napi szinten elmegyek előtte, de csak most vettük rá magunkat, hogy kipróbáljuk. Úgy hírlett, hogy nagyon drága. Szerintem átlagos, ahogy általában minden. Kicsi a hely, de nem volt zsúfoltság. Olvastam, hogy a pizzát többen lehúzták, de mi szerencsére nem ezt a vonalat választottuk, így igazából nem volt csalódás. Gyakorlatilag azt kaptuk, amire számítottunk.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2.
Nagyon finom ételek, többször voltunk már itt, sosem csalódtunk. Mai estén a teraszon foglaltunk helyet, másik két családdal, és a pincében levő konyhából az egyik szakács tombolása hallatszott ki. Először vicces volt, aztán már nem. Az egyik asztalnál megelégelték és szóltak a felszolgálónak.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP étteremértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Családi vacsorára mentünk el hatan a Marinába, mivel közel volt. Kíváncsian vártam az estét, addig csak naponta jártam el előtte. Mindenki mást rendelt, többé- kevésbbé elégedett volt a család, engem kivéve. Elég sokat kellett várni, de még így is íztelen , sótlan volt a hal, amit kértem. Az adag is inkább kicsinek mondható.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 10.
Párommal tegnap jártunk itt először. A városban volt elintéznivalónk és hazafelé útba esett az étterem. Nem jártunk még itt, így nem tudtuk, mire számíthatunk. Mivel hétköznap kora délután volt így rajtunk kívül nem volt más vendég. Az ételt hamar felszolgálták, nagyon jól nézett ki, nagyon finom volt és igazán nagy adagot kaptunk.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az ételek minősíthetetlenek voltak, egy kifőzdében jobbat lehet találni, a pizza nyers volt, nagyon silány feltéttel, és megkockáztatom, hogy a rántott sajt fagyasztott volt. Érthetetlen, hogy hogyan lehet így egy "éttermet" működtetni. A kiszolgálásról annyit, hogy a szinte üres étteremben rögtön azzal fogadtak minket, hogy a kétszemélyes asztalokhoz üljünk, mert a nagyobbakat fenntartják több személynek.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 20. - 5 látogató hasznosnak vélte
A vendéglátás egy Szakma, így nagybetűvel. Itt sajnos ezt nem értik. Belépéskor kicsit mellbe vágott a giccses környezet, de nem ez volt a legrosszabb. A csapolt sör zavaros színű és savanyú. A pizza ill. , amit annak hoztak az egyszerűen vállalhatatlan. Nyers linzertészta. A pizzaszósz ketchup. Ráborogatva pár konzerv hozzávaló. Rossz minőségű sajt.

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. február 2.
Kellemes, szép környezet. Udvarias kiszolgálás. Finom pizzák.(Bár, ha lehetne választani, én a vastagabb pizzatésztára szavazok!) Fizethettünk bankkártyával.
Nem tesztelés miatt, hanem feledékenységből, ott felejtettem a táskámat. A felszolgáló fiú lélekszakadva rohant vele utánunk. Emberségből is ötös!

adriatic TOP fotófeltöltő
2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 8.
Az Casa Marina tőlünk 300 méterre található , nemrégen nyitott , és most volt az első alkalom , hogy ellátogattunk . Az éttermet egy családi házból alakították át . Felújított , szép tiszta , tágas belső . Nevéhez hűen hajós filing lengi be . Vannak kisebb asztalok , de nagyobb társaság is le tud ülni . A lányom születésnapját ünnepeltük az étteremben .

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. december 3.
Sokszor jártunk már itt,barátokkal vagy máskor a családdal is! Nagyom szép modern és tiszta az étterem! Változatos ételek,ami eléggé bőséges(nekem még sok is)és nagyon izletes! Dicséret a szakácsnak! Külön kiemelném a pincéreket kik nagyon udvarias,barátságosak. . . mindig megkérdezik hogy izlett az étel. . . a maradékot becsomagolják!

Mobilról küldte. | 2015. októberben járt itt
Értékelt: 2015. október 15.
Ma este harmadjàra làtogattunk el a helyre és azt gondolom , hogy megérett egy vélemény nyilvànìtàsra. Màr az első két alkalom utàn is úgy mentünk haza , hogy ide még vissza fogunk jönni. A mai nap csak megerősitett minket. A hely nagyon szép , kulturàlt, tiszta ( a mosdó is! ).

Legnépszerűbb csomagok Dunakeszin és környékén
Jagelló Business Hotel
2020.08.12. - 2021.08.13.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.13. - 2021.01.03.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.13. - 2021.08.13.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 28.521 - 48.138,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 16.740,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, meghitt vacsorával, karácsonyi uzsonnával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
5 nap/4 éjszaka 8.363,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna- és kerékpár használattal, választható belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2020.10.31.
Klebelsberg Kastély
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.12.31.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-4 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sportpálya használattal, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2021.08.13.

Szállodák Dunakeszi környékén
Tó Wellness Hotel Dunakeszi
City Hotel Unió  Dunakeszi
Royal Club Hotel Dunakeszi
Augusztus 20 - hosszú hétvége (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Casa Marina DunakesziX