Casa Marina Dunakeszi
2120 Dunakeszi, Fő út 139.

Casa Marina Dunakeszi a térképen

Szállások Dunakeszi városában
Wellness csomagok Dunakeszi városában

Casa Marina Dunakeszi vélemények

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 15.
Évek óta, napi szinten elmegyek előtte, de csak most vettük rá magunkat, hogy kipróbáljuk. Úgy hírlett, hogy nagyon drága. Szerintem átlagos, ahogy általában minden. Kicsi a hely, de nem volt zsúfoltság. Olvastam, hogy a pizzát többen lehúzták, de mi szerencsére nem ezt a vonalat választottuk, így igazából nem volt csalódás. Gyakorlatilag azt kaptuk, amire számítottunk.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2.
Nagyon finom ételek, többször voltunk már itt, sosem csalódtunk. Mai estén a teraszon foglaltunk helyet, másik két családdal, és a pincében levő konyhából az egyik szakács tombolása hallatszott ki. Először vicces volt, aztán már nem. Az egyik asztalnál megelégelték és szóltak a felszolgálónak.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Családi vacsorára mentünk el hatan a Marinába, mivel közel volt. Kíváncsian vártam az estét, addig csak naponta jártam el előtte. Mindenki mást rendelt, többé- kevésbbé elégedett volt a család, engem kivéve. Elég sokat kellett várni, de még így is íztelen , sótlan volt a hal, amit kértem. Az adag is inkább kicsinek mondható.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 10.
Párommal tegnap jártunk itt először. A városban volt elintéznivalónk és hazafelé útba esett az étterem. Nem jártunk még itt, így nem tudtuk, mire számíthatunk. Mivel hétköznap kora délután volt így rajtunk kívül nem volt más vendég. Az ételt hamar felszolgálták, nagyon jól nézett ki, nagyon finom volt és igazán nagy adagot kaptunk.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az ételek minősíthetetlenek voltak, egy kifőzdében jobbat lehet találni, a pizza nyers volt, nagyon silány feltéttel, és megkockáztatom, hogy a rántott sajt fagyasztott volt. Érthetetlen, hogy hogyan lehet így egy "éttermet" működtetni. A kiszolgálásról annyit, hogy a szinte üres étteremben rögtön azzal fogadtak minket, hogy a kétszemélyes asztalokhoz üljünk, mert a nagyobbakat fenntartják több személynek.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 20. - 5 látogató hasznosnak vélte
A vendéglátás egy Szakma, így nagybetűvel. Itt sajnos ezt nem értik. Belépéskor kicsit mellbe vágott a giccses környezet, de nem ez volt a legrosszabb. A csapolt sör zavaros színű és savanyú. A pizza ill. , amit annak hoztak az egyszerűen vállalhatatlan. Nyers linzertészta. A pizzaszósz ketchup. Ráborogatva pár konzerv hozzávaló. Rossz minőségű sajt.

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. február 2.
Kellemes, szép környezet. Udvarias kiszolgálás. Finom pizzák.(Bár, ha lehetne választani, én a vastagabb pizzatésztára szavazok!) Fizethettünk bankkártyával.
Nem tesztelés miatt, hanem feledékenységből, ott felejtettem a táskámat. A felszolgáló fiú lélekszakadva rohant vele utánunk. Emberségből is ötös!

adriatic TOP fotófeltöltő
2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 8.
Az Casa Marina tőlünk 300 méterre található , nemrégen nyitott , és most volt az első alkalom , hogy ellátogattunk . Az éttermet egy családi házból alakították át . Felújított , szép tiszta , tágas belső . Nevéhez hűen hajós filing lengi be . Vannak kisebb asztalok , de nagyobb társaság is le tud ülni . A lányom születésnapját ünnepeltük az étteremben .

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. december 3.
Sokszor jártunk már itt,barátokkal vagy máskor a családdal is! Nagyom szép modern és tiszta az étterem! Változatos ételek,ami eléggé bőséges(nekem még sok is)és nagyon izletes! Dicséret a szakácsnak! Külön kiemelném a pincéreket kik nagyon udvarias,barátságosak. . . mindig megkérdezik hogy izlett az étel. . . a maradékot becsomagolják!

Mobilról küldte. | 2015. októberben járt itt
Értékelt: 2015. október 15.
Ma este harmadjàra làtogattunk el a helyre és azt gondolom , hogy megérett egy vélemény nyilvànìtàsra. Màr az első két alkalom utàn is úgy mentünk haza , hogy ide még vissza fogunk jönni. A mai nap csak megerősitett minket. A hely nagyon szép , kulturàlt, tiszta ( a mosdó is! ).

Legnépszerűbb csomagok Dunakeszin és környékén
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 18.984 - 23.916,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.01.02.
Faházas Villapark
Ráckeve
2019.12.07. - 2020.12.08.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.778,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.08. - 2020.12.31.
Jagelló Business Hotel
2019.12.08. - 2020.03.07.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 8.819 - 10.133,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Duna Parti Vendégházak
Szigetbecse
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.08.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.08.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.20.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, kezelésekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.11. - 2019.12.28.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 18.288,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2020.12.30.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.31.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.24.

Szállodák Dunakeszi környékén
Libra Hotel Dunakeszi
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Dunakeszi
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Dunakeszi
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Casa Marina DunakesziX