Pléh Csárda Étterem Dunakeszi

2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Pléh Csárda Étterem Dunakeszi vélemények

2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2088 feltöltött kép
Kiváló 2017. november 25.barátokkal járt itt
Már belépve is kellemes hangulatot árasztott a hely. Az étlap szép, sokféle étel található rajta. Pléh tálat rendeltünk egy Pléh salátával. A húsok finomra megsültek vegyes köret volt hozzá. Ahogy kihozták is impozáns volt. Nem is tudtuk megenni, becsomagoltattuk. A saláta egy nagyon ízletes leöntéssel készült vegyes zöldségekből reszelt sajttal a tetején. Jó volt itt lenni.
Átlagos 2017. június 15.gyerekekkel járt itt
Már többször jártunk itt,elvitelre is rendeltünk tálat.Az ételek finomak és kiadósak,az árak sem olyan vészesek.A kiszolgálás jó,ismerősként üdvözölnek.Még biztos visszatérünk.
2016. július 31.a párjával járt itt
Ismét Dunakeszin van dolgunk, célzott szándékkal választottuk a Pléh csárdát, mivel múltkor a Csurgóban voltunk. Megközelítés csak helyismerettel vagy gps segítségével lehetséges, a parkolás megoldható az étterem előtt, igaz, csúcsidōben
ez nehéz lesz. A hely kívülről úgy néz ki mint egy falusi kocsma, jobbra az italbolt, balra az étterem.
Pléh Csárda Étterem Dunakeszi - BelsőPléh Csárda Étterem Dunakeszi - Külső képPléh Csárda Étterem Dunakeszi - Étel/italPléh Csárda Étterem Dunakeszi - Étel/italPléh Csárda Étterem Dunakeszi - Étel/italPléh Csárda Étterem Dunakeszi - BelsőPléh Csárda Étterem Dunakeszi - Külső képPléh Csárda Étterem Dunakeszi - BelsőPléh Csárda Étterem Dunakeszi - Étlap/itallapPléh Csárda Étterem Dunakeszi - Belső
2015. február 15.a párjával járt itt
Az étterembe belépve nagyon rossz benyomást keltett, de végül ottmaradtunk. Nem bántuk meg! Az ételek olyanok voltak mintha a nagymamám készítette volna, sajnos nem csak az ízvilágra volt ez igaz, hanem olyan zsíros is volt. (Ez nem feltétlenül baj egy Rákóczi Tálnál. )
A kiszolgálás tetszett, öreg kis pincér Úr volt az egyetlen felszolgáló.
Kiváló 2014. október 15.gyerekekkel járt itt
Többször voltunk már férjemmel kettesben is és a családdal is. Nagyon hangulatos étterem (télen-nyáron), udvarias a kiszolgálás. Készségesek a pincérek, illetve az az egy, aki már évek óta van. Isteni finom a kaja és hatalmas adagok. Mindig friss az étel, nincs elhasznált olajszaga a rántott ételeknek.
Kiváló 2014. július 11.gyerekekkel járt itt
Legjobb hely Dunakeszin: Nem először jártunk itt :) Családi vacsorán voltunk legutóbb, előre foglaltunk asztalt, kis gyermek is volt velünk, fontos volt egy biztonságos, kellemes hangulatú helyet találnunk. Nem csalódtunk: Otthonos, hangulatos, kellemes a környezet, barátságos, figyelmes a személyzet és gyors a kiszolgálás, isteni finom, friss ételek elérhető, korrekt árakon! Nagyon jól éreztük magunkat!