3,4
halászcsárda
Dunakömlődi Halászcsárda DunakömlődDunakömlődi Halászcsárda Dunakömlőd

Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Napi árak félpanziós ellátással
Erzsébet Nagy Szálloda Paks
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve

Dunakömlődi Halászcsárda Dunakömlőd vélemények

Kiváló 2015. október 24.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk. A hely valóban a 70-es, 80-as éveket idézi, de nem baj ennek ez a hangulata. Az ételek mindig ugyan olyan minőségűek, és mennyiségűek. Ennél kiszámíthatóbbak csak a gyorséttermek lehetnek. Ami egy picit nem tetszik, hogy ha kevesen vannak akkor nagy a csend. Szinte hallani egymás gondolatát.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márLelkes fotózó - 144 feltöltött kép
2015. augusztus 11.családjával járt itt
Már visszatérő vendék vagyok. Nyaralás alkalmával soksor megfordulunk az étteremben. A halas palacsintát mindenkinek ajánlom, az nagyon finom.
A hangulat jó, kiszolgálás megfelelő. Édesapám már a korábbi években, fiatalkorában is járt már itt. Ő azt mondja, hogy a halászlé akkor jobb volt, de ez se rossz.
Képen görögsaláta.
Mindenkinek ajánlani tudom!
Gyenge 2014. január 6.barátokkal járt itt
A Dunakömlődi halászcsárda olyan, mint a hetvenes évekből itt maradt múltdarab, erős a szocreál fíling, különösen az utasellátókat idéző vendégváró feliraté, de a beltér is a közelmúltat idézi. A halászlé törmelékes, de nem fogyaszthatatlan, a sült halak élvezhetőek, bár túlsütik és túlsózzák őket.
Dunakömlődi Halászcsárda Dunakömlőd - Külső képDunakömlődi Halászcsárda Dunakömlőd - BelsőDunakömlődi Halászcsárda Dunakömlőd - Étel/italDunakömlődi Halászcsárda Dunakömlőd - Étel/ital