Dunakömlődi Halászcsárda Dunakömlőd
7027 Dunakömlőd, Paks-Dunakömlőd, Csárda út 1-3.

Dunakömlődi Halászcsárda Dunakömlőd a térképen

csukati TOP szállásértékelő
csukati TOP étteremértékelő
csukati TOP egyébhely értékelő
2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2021. január 25.
Másodszor kerestük fel a helyet - most már családdal - mivel előző évi tapasztalatunk aránylag kellemes volt. Most viszont csalódottan keltünk fel az asztaltól. Két halastálat rendeltünk, melyeken mindenféle finom(nak ígérkező) halétel kellette magát. Ezek közül az egyik halfajta (mind a négy szelet) kimondottan iszapízű volt.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Másodszor jártam az étteremben. Ezúttal vendégeket is vittünk a múltkori jó tapasztalatok miatt. Egy haltálat választottunk, amin sokféle(? ) hal volt elkészítve a sztenderd módon: kirántva. A tálon köret szerepelt , illetve a szokásos tartármártás. A ponty ízvilágában kilógott a többiek közül, enyhén iszapízűnek, nem a közeli folyóvízből származott.

csukati TOP szállásértékelő
csukati TOP étteremértékelő
csukati TOP egyébhely értékelő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Jó híre miatt választottuk a halászcsárdát. Az étlapon gazdag volt a választék halételekből. Rántott vizát, és kecsegepörköltet rendeltünk. Ízletes, finom volt mindkettő. A kecsege-adagot (a halat) egy kicsit keveselltük. Az étlapon elszörnyedve láttam, hogy rántott békacomb is van - eszembe jutottak azok a szerencsétlen, láb nélkül visszaengedett kis állatok, melyeket a Worldpress-fotó kiállításon bemutattak.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Hajdanán nagyon sokszor jártam szüleimmel a kömlődi csárdában. Most az autópályáról letérve páromnak is megmutattam a régi 6-os melletti legendás helyet. Az étlapot tanulmányozva meglepődtünk az óriási halétel-választékon. Hol kap az ember manapság kecsegét, vagy vizát? Nosztalgiából mégis a pontyhalászlé és a túrós csusza mellett maradtam.
Balatonberény

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
A 6-os úton hazafelé tartva tértünk be halászlére az étterembe, a Paksi Halászcsárdával emblematikus helynek számítottak, régen kötelező volt megállni valamelyik helyen. A Paksi Halászcsárdát 2 éve próbáltuk, most Dunakömlődre esett a választás a római kori erődnyomok megtekintése után.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 10.
kedves, hangulatos hely, változatos étlappal, jó kilátással. Ajánlásra mentünk ide és nem bántuk meg. Hazafelé úton, előrendeléssel ki volt készítve az étel, így nem kellett várakoznunk, ami rendkívül jól esett. Sajnos a haltepertő ehetetlenül zsíros volt, pedig nagyon fentem rá a fogam, pontosabban fentük, mert az itthon maradottak is ezt kértek, azonban az egész a kukában végezte.

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Utoljára akkor jártam itt, amikor a Dunán -túl egyik leghíresebb étterme volt> Most ezt nem mondhatom el. Mindhárman egy ételt választottunk a nagyon bő étlapról, de éppen azt nem lehetett kapni. Régebben ha valami elfogyott, arról a felszolgáló tájékoztatta a vendéget, amikor az étlapot átadta>Hát ez itt nem történt meg> Ha már itt vagyunk, mégis rendeltünk, csak a magaméról beszélek.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
Mazsola63 TOP egyébhely értékelő
2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30. - 6 látogató hasznosnak vélte
Még a hetvenes években jártam osztálykirándulással a legendás dunakömlődi Halászcsárdában, ahogy mondani szokták a mai napig érzem a számban az ízét az akkor evett halászlének és túróscsuszának. Sokáig még az onnan hozott papírszalvétát is őrizgettem. Ha bármikor halászlevet ettem, mindig mondtam, hogy jó, jó, no de a dunakömlődi. . . . .
Budaörs
Ábrahámhegy

2015. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. november 9.
Nevelőapán nem szeretett túlzottan vezetni. Ezért az egy helyért viszont azt mondta, megéri leugrani Budapestről egy halászlére! Én szeretem a szocreál hangulatát, szintén betérek ide, amikor csak tehetem. Nyilván a halászléért, elsősorban. De a rántott békacombot is szívesen eszem a hallé után. Nagyon jó érzésekkel utazom tovább, ha ott voltam.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 24.
Visszatérő vendégek vagyunk. A hely valóban a 70-es, 80-as éveket idézi, de nem baj ennek ez a hangulata. Az ételek mindig ugyan olyan minőségűek, és mennyiségűek. Ennél kiszámíthatóbbak csak a gyorséttermek lehetnek. Ami egy picit nem tetszik, hogy ha kevesen vannak akkor nagy a csend. Szinte hallani egymás gondolatát. Valami háttérzaj jó lenne.

Legnépszerűbb csomagok Dunakömlődön és környékén
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 8.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.09.06. - 2022.06.22.
Tókert Fogadó
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 7.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorákkal, úszómedence, szauna és jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.14. - 2021.07.01.
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 9.750 - 12.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.06. - 2022.08.05.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 3.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.22. - 2022.06.22.
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.337 - 28.357,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
2021.05.07. - 2022.01.09.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 36.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, gyermekeknek ajándék jégkrémmel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2021.07.02. - 2021.08.19.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, fürdő és wellness-részleg használattal, parkolással
2021.01.02. - 2021.12.23.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 29.000 - 32.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.06.22. - 2022.06.22.
3 nap/2 éjszaka 11.248,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2021.05.26. - 2021.08.30.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
5 nap/4 éjszaka 14.113,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő süteménnyel, wellness részleg és fitnesz terem használattal, kerékpárbérléssel, parkolással
2021.09.01. - 2021.12.20.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.09.17.

Szállodák Dunakömlőd környékén
Vital Hotel Nautis Dunakömlőd
Tókert Fogadó Dunakömlőd
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Erzsébet Nagy Szálloda Dunakömlőd
Az Erzsébet Nagy Szálloda közvetlenül a Duna part mellett, Paks belvárosában kínálja...
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Aktív pihenés természetkedvelőknek (min. 3 éj)
Őszi-téli akciós hétköznapok 3=4

Dunakömlődi Halászcsárda DunakömlődX