Dunakömlődi Halászcsárda Dunakömlőd
7027 Dunakömlőd, Paks-Dunakömlőd, Csárda út 1-3.

Dunakömlődi Halászcsárda Dunakömlőd a térképen

Szállások Dunakömlôd városában
Wellness csomagok Dunakömlôd városában

Dunakömlődi Halászcsárda Dunakömlőd vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
Hírből hallottam a csárdáról, együtt emlegették a paksi halászcsárdával. Az étterem belseje a modern és a retró között van. A kocsiparkolók nagysága az helyhez megfelelő. A kiszolgálás gyors és udvarias. Tetszett a "hángedli" amit az ételek fogyasztásához adtak. Én kecsegepörköltet ettem. átlagos színvonalon. Az volt a benyomásom, hogy a pörköltalap előre elkészített sztenderd volt.

csukati TOP étteremértékelő
csukati TOP egyébhely értékelő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Jó híre miatt választottuk a halászcsárdát. Az étlapon gazdag volt a választék halételekből. Rántott vizát, és kecsegepörköltet rendeltünk. Ízletes, finom volt mindkettő. A kecsege-adagot (a halat) egy kicsit keveselltük. Az étlapon elszörnyedve láttam, hogy rántott békacomb is van - eszembe jutottak azok a szerencsétlen, láb nélkül visszaengedett kis állatok, melyeket a Worldpress-fotó kiállításon bemutattak.
Veszprém
Zirc

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Hajdanán nagyon sokszor jártam szüleimmel a kömlődi csárdában. Most az autópályáról letérve páromnak is megmutattam a régi 6-os melletti legendás helyet. Az étlapot tanulmányozva meglepődtünk az óriási halétel-választékon. Hol kap az ember manapság kecsegét, vagy vizát? Nosztalgiából mégis a pontyhalászlé és a túrós csusza mellett maradtam.
Balatonberény

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
A 6-os úton hazafelé tartva tértünk be halászlére az étterembe, a Paksi Halászcsárdával emblematikus helynek számítottak, régen kötelező volt megállni valamelyik helyen. A Paksi Halászcsárdát 2 éve próbáltuk, most Dunakömlődre esett a választás a római kori erődnyomok megtekintése után.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 10.
kedves, hangulatos hely, változatos étlappal, jó kilátással. Ajánlásra mentünk ide és nem bántuk meg. Hazafelé úton, előrendeléssel ki volt készítve az étel, így nem kellett várakoznunk, ami rendkívül jól esett. Sajnos a haltepertő ehetetlenül zsíros volt, pedig nagyon fentem rá a fogam, pontosabban fentük, mert az itthon maradottak is ezt kértek, azonban az egész a kukában végezte.

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Utoljára akkor jártam itt, amikor a Dunán -túl egyik leghíresebb étterme volt> Most ezt nem mondhatom el. Mindhárman egy ételt választottunk a nagyon bő étlapról, de éppen azt nem lehetett kapni. Régebben ha valami elfogyott, arról a felszolgáló tájékoztatta a vendéget, amikor az étlapot átadta>Hát ez itt nem történt meg> Ha már itt vagyunk, mégis rendeltünk, csak a magaméról beszélek.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30. - 6 látogató hasznosnak vélte
Még a hetvenes években jártam osztálykirándulással a legendás dunakömlődi Halászcsárdában, ahogy mondani szokták a mai napig érzem a számban az ízét az akkor evett halászlének és túróscsuszának. Sokáig még az onnan hozott papírszalvétát is őrizgettem. Ha bármikor halászlevet ettem, mindig mondtam, hogy jó, jó, no de a dunakömlődi. . . . .
Budaörs
Ábrahámhegy

2015. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. november 9.
Nevelőapán nem szeretett túlzottan vezetni. Ezért az egy helyért viszont azt mondta, megéri leugrani Budapestről egy halászlére! Én szeretem a szocreál hangulatát, szintén betérek ide, amikor csak tehetem. Nyilván a halászléért, elsősorban. De a rántott békacombot is szívesen eszem a hallé után. Nagyon jó érzésekkel utazom tovább, ha ott voltam.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 24.
Visszatérő vendégek vagyunk. A hely valóban a 70-es, 80-as éveket idézi, de nem baj ennek ez a hangulata. Az ételek mindig ugyan olyan minőségűek, és mennyiségűek. Ennél kiszámíthatóbbak csak a gyorséttermek lehetnek. Ami egy picit nem tetszik, hogy ha kevesen vannak akkor nagy a csend. Szinte hallani egymás gondolatát. Valami háttérzaj jó lenne.

Mucika TOP fotófeltöltő
2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már visszatérő vendék vagyok. Nyaralás alkalmával soksor megfordulunk az étteremben. A halas palacsintát mindenkinek ajánlom, az nagyon finom. A hangulat jó, kiszolgálás megfelelő. Édesapám már a korábbi években, fiatalkorában is járt már itt. Ő azt mondja, hogy a halászlé akkor jobb volt, de ez se rossz. Képen görögsaláta. Mindenkinek ajánlani tudom!

Legnépszerűbb csomagok Dunakömlődön és környékén
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.28. - 2021.01.28.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Akár 1 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lovas kocsikázással, borospince látogatással és borkóstolással
2019.11.25. - 2020.02.29.
Duna Relax & Event Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 11.543 - 13.568,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2020.12.22.
Faházas Villapark
Ráckeve
2020.01.27. - 2021.01.28.
Tókert Fogadó
Nagymányok
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 27.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.06. - 2020.08.20.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.01.01. - 2020.12.31.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.28. - 2021.01.28.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
2-3 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpárbérlési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, transzferrel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.07.18. - 2020.12.31.
Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.03.15.
Tó Szálló
Dunapataj
2020.01.27. - 2021.01.28.

Szállodák Dunakömlőd környékén
Zichy Park Hotel Dunakömlőd
Vital Hotel Nautis Dunakömlőd
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Relax Wellness Félpanzióval 10% kedvezménnyel! (min. 2 éj)

Dunakömlődi Halászcsárda DunakömlődX