Remek tóparti lazulás

Waterfront Lodge DunapatajWaterfront Lodge Dunapataj a térképen

Kiváló 2023. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2023. november 13.
Voltam olyan szerencsés a közelmúltban az ittjartam egyik lelkes aktivistájaként, hogy a nyereményjátékon felém hajlott Fortuna keze. Így aztán alkalmam nyílt és végre elhagyhattam a fővárost és leköltöztem két éjszakára a Szelidi-tó mellé. Bevallom, máskülönben nem jutott volna eszembe éppen novemberben éppen idemenni, de a nyeremény igénybevételének megvannak a maga időkorlátjai. Tehát milyen a környék télen, amikor nem visítoznak a pancsoló gyerekek a parton? A panzió kellemes benyomást kelt. Sorompóval nyíló zárt parkoló van, a recepción barátságosan fogadnak, rögtön a folyosó első szobája lett a miénk, ez azért számít, mert két ablaka is van, egy az udvarra néz, egy meg a tóra. A bepakolás után nagyon jólesett a szálloda bárjában a welcome drink, mindketten a mákpálinkát választottuk és nem bántuk meg. A kezdeti tollászkodás után megegyeztünk, hogy mikor vacsorázunk itt és mikor nem, volt így pénteken este egy szerdai étlap, arról lehetett volna, de mivel a szomszédban van egy másik étterem és kedves lány szívesen ajánlotta azt is, mi meg inkább valami liba-kacsa vacsorát képzeltünk el, Márton nap táján, hát inkább lemondtuk az aznap estit a szállodában és átmentünk a Family étterembe, jó döntés volt. Amúgy az érkezés után nem sokkal igénybe is vettük az. un. wellness szolgáltatásokat, a szállodában állítólag teltház volt aznap, de a benti wellness, szauna, jakuzzi csak a miénk volt. Amit nem is értek. Nem ez a főműsorszám ilyenkor egy panzióban? A többiek mit csináltak közben? Fogalmam sincs. Rendkívül kellemes volt a pezsgő meleg vízben jól kiázni, miután kint szeles, hideg, nyirkos, esős idő volt szombaton. Szóval, nagyszerű a wellness, jól éreztük magunkat. Azt nem tudom, hogy ha mondjuk több családnak eszébe jutott volna ugyanez hirtelen, hogyan fértünk volna el, mert azért ahhoz nem elég nagy, de így csodás volt. Egyébként van több jakuzzi is, a külső térben is van, és még kinti szauna is található. A személyzet általában kiemelkedően kedves, nem is találkoztunk barátságtalan emberrel, bár persze nyilván különböző mértékben barátságosak az emberek. A szőke hölgy, aki a reggelinél volt körülöttünk, mintha azonnal a barátnőnk lett volna. Imádtam a közvetlenségét. Mások azért ennél kicsit tartózkodóbbak voltak.
Mi, ha elmegyünk egy vendégházba, szállodába, panzióba, szinte soha nem vagyunk ott napközben, a nap a környék bejárásé, a kirándulásé, szóval a program mindig a reggeli utáni indulás és gyakorlatilag a vacsorára való visszaérkezés. De, amit a házból kaptunk, az nagyon jó emlék lesz, szívesen fogok visszagondolni az itt eltöltött napokra. A WiFi és a TV kitűnően működik. A szálloda étterme nem kiemelkedő, de elégséges és színvonalas szolgáltatást nyújt. Mondjuk a választék elég szűk, időben le kell egyeztetni, hogy mi legyen, nagyon kiskapacitású lehet a konyha, ennek ellenére a kiszolgálás meglehetősen gyors. A bár is nagyon szerény ellátással bír, üdítőből kevés van, és lehet, másból is, a mákpálinka pl. másnapra el is fogyott. Ananászléből is én ittam meg az utolsót. Nincsenek tartalékok. A reggeli bőséges, friss, nagyon finom, semmi kifogás nem érheti. Az elszámolás nem igazán pontos, a végső fizetéskor a nevünkre íródott valahogy egy tizenezer forintos bor, amikor egyáltalán nem is fogyasztottunk itt bort, és négy vacsora lett felírva hozzánk kettő helyett. De azonnal átbeszéltük, azonnal korrigálták, csak hát ennél azért pontosabban kell a vendégek fogyasztását vezetni, velük elszámolni. Végül mindent tisztáztunk, azt hiszem, mindent ki is fizettünk, remélem, nem csak mi emlékezünk rájuk jó szívvel, szeretettel, hanem ők is ránk.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:
Szolgáltatások:
Étkezés:
Elhelyezkedés:
Waterfront Lodge Dunapataj - WellnessWaterfront Lodge Dunapataj - WellnessWaterfront Lodge Dunapataj - EgyébWaterfront Lodge Dunapataj - EgyébWaterfront Lodge Dunapataj - EgyébWaterfront Lodge Dunapataj - VendéglátásWaterfront Lodge Dunapataj - EgyébWaterfront Lodge Dunapataj - VendéglátásWaterfront Lodge Dunapataj - VendéglátásWaterfront Lodge Dunapataj - EgyébWaterfront Lodge Dunapataj - Külső képWaterfront Lodge Dunapataj - VendéglátásWaterfront Lodge Dunapataj - VendéglátásWaterfront Lodge Dunapataj - VendéglátásWaterfront Lodge Dunapataj - VendéglátásWaterfront Lodge Dunapataj - BelsőWaterfront Lodge Dunapataj - EgyébWaterfront Lodge Dunapataj - Külső képWaterfront Lodge Dunapataj - BelsőWaterfront Lodge Dunapataj - EgyébWaterfront Lodge Dunapataj - SzobákWaterfront Lodge Dunapataj - SzobákWaterfront Lodge Dunapataj - SzobákWaterfront Lodge Dunapataj - SzobákWaterfront Lodge Dunapataj - SzobákWaterfront Lodge Dunapataj - FürdőszobaWaterfront Lodge Dunapataj - FürdőszobaWaterfront Lodge Dunapataj - FürdőszobaWaterfront Lodge Dunapataj - SzobákWaterfront Lodge Dunapataj - SzobákWaterfront Lodge Dunapataj - Külső képWaterfront Lodge Dunapataj - Külső képWaterfront Lodge Dunapataj - EgyébWaterfront Lodge Dunapataj - BelsőWaterfront Lodge Dunapataj - BelsőWaterfront Lodge Dunapataj - BelsőWaterfront Lodge Dunapataj - EgyébWaterfront Lodge Dunapataj - BelsőWaterfront Lodge Dunapataj - WellnessWaterfront Lodge Dunapataj - WellnessWaterfront Lodge Dunapataj - Wellness

Waterfront Lodge további értékelései

2024.01.30a párjával
Nyereményként kaptuk ezt a két éjszakát, nagyon örültünk neki,sosem jártunk ezen a vidéken még.A szállás ,a szoba,a vendéglátás,telek kitűnő volt,nagyon jól éreztük magunkat.Nyaron csak még jobb lehet
2023.09.18a párjával
Ami tetszett: Igen kellemes vízparton elhelyezkedő szálláshely, ami egy-két éjszakás tartózkodásra, pihenésre, fürdésre kiváló. Az ágy magas minőségű, komfortos pihenést biztosít. Ami nem tetszett: Olyankor hirdették meg a Ladies programot, amikor annak egyes elemei már nem vehetők igénybe, de...
2023.07.20gyerekekkel
Tetszett a személyzet lazasága, készségessége, a tó közelsége, az elhelyezkedés, a szolgáltatások sokfélesége. Megérkezésünkkor szívesen vettük volna, ha részletesen végigvesszük a foglalási csomagunk tartalmát, ez nem történt meg, így nekünk kellett rákérdezni a tartalmában szereplő juttatásokra.

A Waterfront Lodge legnépszerűbb csomagjai

Waterfront Lodge Dunapataj - Tavaszi last minute napok (min. 2 éj)
Tavaszi last minute napok
2024.05.22-ig
Waterfront Lodge Dunapataj - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció