Waterfront Lodge Dunapataj ★★★★

Waterfront Lodge Dunapataj
Waterfront Lodge DunapatajWaterfront Lodge Dunapataj
Waterfront Lodge DunapatajWaterfront Lodge Dunapataj

A Waterfront Lodge legnépszerűbb csomagjai

Waterfront Lodge Dunapataj - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Waterfront Lodge Dunapataj - Tavaszi last minute napok (min. 2 éj)
Tavaszi last minute napok
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Waterfront Lodge Dunapataj vélemények

Kiváló 2024. január 30.a párjával járt itt
Nyereményként kaptuk ezt a két éjszakát, nagyon örültünk neki,sosem jártunk ezen a vidéken még.A szállás ,a szoba,a vendéglátás,telek kitűnő volt,nagyon jól éreztük magunkat.Nyaron csak még jobb lehet
Waterfront Lodge Dunapataj - Egyéb
2082
Kiváló 2023. november 13.a párjával járt itt
Voltam olyan szerencsés a közelmúltban az ittjartam egyik lelkes aktivistájaként, hogy a nyereményjátékon felém hajlott Fortuna keze. Így aztán alkalmam nyílt és végre elhagyhattam a fővárost és leköltöztem két éjszakára a Szelidi-tó mellé. Bevallom, máskülönben nem jutott volna eszembe éppen novemberben éppen idemenni, de a nyeremény igénybevételének megvannak a maga időkorlátjai.
Waterfront Lodge Dunapataj - EgyébWaterfront Lodge Dunapataj - VendéglátásWaterfront Lodge Dunapataj - VendéglátásWaterfront Lodge Dunapataj - EgyébWaterfront Lodge Dunapataj - EgyébWaterfront Lodge Dunapataj - VendéglátásWaterfront Lodge Dunapataj - EgyébWaterfront Lodge Dunapataj - EgyébWaterfront Lodge Dunapataj - WellnessWaterfront Lodge Dunapataj - EgyébWaterfront Lodge Dunapataj - Külső képWaterfront Lodge Dunapataj - VendéglátásWaterfront Lodge Dunapataj - BelsőWaterfront Lodge Dunapataj - Külső képWaterfront Lodge Dunapataj - EgyébWaterfront Lodge Dunapataj - BelsőWaterfront Lodge Dunapataj - VendéglátásWaterfront Lodge Dunapataj - VendéglátásWaterfront Lodge Dunapataj - VendéglátásWaterfront Lodge Dunapataj - WellnessWaterfront Lodge Dunapataj - BelsőWaterfront Lodge Dunapataj - FürdőszobaWaterfront Lodge Dunapataj - WellnessWaterfront Lodge Dunapataj - SzobákWaterfront Lodge Dunapataj - SzobákWaterfront Lodge Dunapataj - SzobákWaterfront Lodge Dunapataj - SzobákWaterfront Lodge Dunapataj - FürdőszobaWaterfront Lodge Dunapataj - FürdőszobaWaterfront Lodge Dunapataj - SzobákWaterfront Lodge Dunapataj - SzobákWaterfront Lodge Dunapataj - Külső képWaterfront Lodge Dunapataj - Külső képWaterfront Lodge Dunapataj - EgyébWaterfront Lodge Dunapataj - BelsőWaterfront Lodge Dunapataj - BelsőWaterfront Lodge Dunapataj - EgyébWaterfront Lodge Dunapataj - BelsőWaterfront Lodge Dunapataj - WellnessWaterfront Lodge Dunapataj - WellnessWaterfront Lodge Dunapataj - Szobák
2023. szeptember 18.a párjával járt itt
Ami tetszett: Igen kellemes vízparton elhelyezkedő szálláshely, ami egy-két éjszakás tartózkodásra, pihenésre, fürdésre kiváló. Az ágy magas minőségű, komfortos pihenést biztosít. Ami nem tetszett: Olyankor hirdették meg a Ladies programot, amikor annak egyes elemei már nem vehetők igénybe, de az ár változatlan, félrevezető a családi szoba elnevezés, helyesen ez egy pótágyazható kétszemélyes szoba, de legjobb esetben is háromágyas szoba.
Kiváló 2023. július 20.gyerekekkel járt itt
Tetszett a személyzet lazasága, készségessége, a tó közelsége, az elhelyezkedés, a szolgáltatások sokfélesége.
Megérkezésünkkor szívesen vettük volna, ha részletesen végigvesszük a foglalási csomagunk tartalmát, ez nem történt meg, így nekünk kellett rákérdezni a tartalmában szereplő juttatásokra.
Kiváló 2022. december 31.a párjával járt itt
A két ünnep között voltunk a Waterfront Lodge igényes és hangulatos szálláshelyen. A wellness igényeinknek a belső és külső jakuzzik, illetve szaunák tökéletesen megfeleltek. Csodálatos élmény volt a naplementét a külső szaunában ülve végignézni. A személyzet kiemelkedően barátságos,és segítőkész; volt, a svédasztalos reggeli pedig igényes.
Waterfront Lodge válasza
Kedves Róbert! Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat!
2023. január 3., Gyarmati Dóra, Waterfront Lodge
2022. január 28.családjával járt itt
A város központjában elhelyezkedő szálloda belső designja kiváló. A négy csillagra tekintettel azonban a szobában egy kicsit több figyelemre számítottunk volna, a zuhanyfülke ajtaját szó szerint meg kellett szerelnünk, mert az teljesen kiugrott a helyéről, nem volt elhúzható és ilyen módon a fülkébe sem tudtunk belépni.
Waterfront Lodge Dunapataj a térképen
6328 DunapatajSzelidi tópart 26.
2000
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • csúszda • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár