Cherry Étterem & Kávézó Eger

3300 Eger, Széchenyi István u. 11.

Cherry Étterem & Kávézó Eger a térképen

Cherry Étterem & Kávézó Eger vélemények

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 6.
A kávézó és étterem a sétáló belvárosban található, ideális helyen. . Most egy Udvarházat is nyitottak. Itt volt szerencsénk egy délutáni pohár bort, egy limonádét fogyasztani. Ízléses belső, tisztaság fogadott. Fedett, hangulatos rész. Az árak is megfizethetőek . . Ajánlom az Egerbe látogatóknak. . . egy délutáni borozásra. . Megéri. . Megjegyzés.

2020. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Ismét eltelt egy év. Az óévet természetesen Egerben töltöttük. Most már visszatérő vendégként látogattuk meg az éttermet. Ismerősként fogadott a pincér minket. A rendelés után gyors volt a kiszolgálás. A választott ételek nagyon finomak voltak, ízletesek és bőségesek. Az új évet is az étterembe kezdtük. Ismét nagyon finomakat ettünk.

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
A szilveszterre a szüleimmel érkeztem Egerbe. Nem először járunk itt és remélem nem is utojára. Minden nap másik étterembe mentünk ebédelni. Az év első napján délelőtt nekivágtunk a városnak. A sok gyaloglás után megéhezve tértünk be az étterembe. A pincér nagyon kedvesen asztalhoz kísért bennünket, majd rendeltünk ebédet.

Legnépszerűbb csomagok Egerben és környékén
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.11. - 2021.08.11.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 29.738,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.10. - 2021.07.31.
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Bellevue kilátó látogatással, fürdőköpeny bekészítéssel, sportolási és beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.23. - 2020.11.26.

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Eger
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanziós ellátással (1 éjszakára)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

Cherry Étterem & Kávézó EgerX